Eladó lakás 60 millióig (14087 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 087 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (47577442)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán két szobás udvari lakás központi helyen eladó! - 44 Négyzetméters - Két nagyméretű szoba, konyha, fürdő, wc, kam...
29 900 000 HUF
679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (72577958)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, energiatakarékos ikerházfél eladó Monoron Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, 2 szobás, igényesen felújított ikerházfe...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (53839634)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központközeli részén, ahol a lakás kényelme és a kert s...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (49941629)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33693754)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
46 500 000 HUF
989 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (54882323)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Belvárosi téglalakás székesfegérváron! *** Székesfehérvár belvárosának szívében eladó egy harmadik emeleti, világos, tágas...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (95919895)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás az Ete János utcában, azonnal költözhető, teljes bútorzattal Az Ete János utcában kínálunk me...
42 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (17492764)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 400 000 HUF
680 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99425558)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs, Uránváros központi részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 52 nm alapterületű, 2 szobás panellakás, amely ideál...
47 000 000 HUF
870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25245943)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, erkélyes lakás Pécs közkedvelt részén, csendes környezetben! Pécs-Nagy Imre úton, kiváló elhelyezkedésű, 63 nm-es,...
48 500 000 HUF
769 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35747337)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének ...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (35749442)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy egyedi kialakítású, 78 m2-es lakást Baja kedvelt részén, az Újvárosi lakótelepen. Az ingatlan magasföldsz...
51 900 000 HUF
665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46635349)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180433 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 300 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97963567)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179908 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
20 700 000 HUF
591 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (17772787)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #167499 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
54 900 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39416743)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
28 300 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (47333839)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (92365957)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (48433743)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (54733794)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal