Eladó lakás 60 millióig (14096 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 096 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (78998796)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán egy első emeleti, 36m2-es, jó elosztású 1+1 félszobás, közepes állapotú lakást, amely kíváló választás lehet e...
37 500 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46224243)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Nyíregyháza közkedvelt részén, az Ungvár sétányon egy 62 m²-es, 1 + 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan egy szigetelt,...
52 400 000 HUF
845 161 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37442433)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabányán, egy vonzó téglaépítésű lakás várja új tulajdonosát. Az ingatlan alapterülete 38 négyzetméter, amely ideális választ...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (97537388)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otthonára, vagy befektetési ...
37 658 000 HUF
836 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77551423)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon Start Programra alkalmas frissen felújított 1, 5 szobás panel eladó Ön lehet az első lakója ennek a 45 négyzetméteres, ...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33342945)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerületben, 37 m2-es, 1 szobás, világos lakás eladó. Budán, Vízivárosban, a Csalogány utcában keresi új tulajdonosát egy ...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (95553187)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hévíz közkedvelt utcájában napsütötte, földszinti, erkélyes 3 szobás lakás ELADÓ! -Szigetelt, tégla épület -D-i terasz -tágas...
47 200 000 HUF
726 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (13939528)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Kecskemét Máriavárosban egy 57 m²-es, világos és igényesen felújított lakást, amely kényelmes elrendezésével i...
53 500 000 HUF
938 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99353458)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, panorámás 2 szobás lakás loggiával Vácon – azonnal költözhető, klímás otthon Vác Alsóváros városrészé...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (39745367)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác kedvelt részében, a Nagymező utcában kínálunk megvételre egy 57 négyzetméteres, első emeleti, kétszobás társasházi lakást. ...
53 900 000 HUF
945 614 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki tégla lakás hirdetés (32958722)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt Méretű, Csendes, Parkra Néző Kis Tégla Lakás, Alacsony Rezsivel a Legközpontibb Helyen! Bodajk központjában, frekvent...
29 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (57372725)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római városrészben közel a centrumhoz 57nm-es 2 szobás első emeleti erkélyes panellakás eladó. Panelprogramban részt vett, 10...
34 400 000 HUF
603 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (24143372)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban Technikum városrészben belváros közeli, csendes, parkos egyirányú utcában 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (65363364)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz a Dózsa II. Városrészben 59 nm-es, 2 szoba hallos 4. emeleti erkélyes lakás eladó. A panelből épült társasház 9 sz...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (81933843)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszakécske frekventált helyén, kiváló lokációban egy igazán különleges lehetőséggel bíró társasházi lakást ajánlunk figyelmébe...
37 000 000 HUF
435 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (62794669)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27238537)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében szigetelt, tégla építésű, társasházban Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es, 4...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32377473)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében, Szent István utcán, Felújított, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Szigetelt, tégla ép...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42784627)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű társasházi lakások Hajdúszoboszló központjában – Hőgyes utca Eladó Hajdúszoboszlón, kiváló elhelyezkedéssel, új épít...
58 990 000 HUF
999 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34358922)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón eladó egy 44 nm-es, földszinti, téglaépítésű, jó állapotú lakás, amely ideális választás lehet akár saját részr...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal