Eladó lakás 60 millióig (14109 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 109 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri panel lakás hirdetés (42676376)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Marcalváros I-en, X emeletes liftes társasházban IX. emeleti, 68 nm-es, 3 szoba + hallos, erkélyes, felújított panellakás ...
57 900 000 HUF
851 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (85355735)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálószobás lakás tágas erkéllyel. . Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szi...
44 300 000 HUF
1 006 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (48729332)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Földszinti lakás 23 nm-es saját használatú kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek...
43 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73791499)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálós lakás nagy erkéllyel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb ...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (23755453)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb II. Lakóparkban: Győr dinamikusan fejlődő...
51 620 000 HUF
955 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (54547324)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
I. emeleti lakás 18 nm-es tetőterasszal! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb...
56 500 000 HUF
957 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (32636374)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás 52 nm-es saját használatú kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek...
53 140 000 HUF
966 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (43998575)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kis lakás alacsony fenntartással - befektetésnek, vagy indulásnak Győr-Gyárvárosban, az Ipar úton, az Eto parkkal szemben, csú...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (75375997)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás nagy kerttel, kertvárosi övezetben Győr - Ménfőcsanak központi, Győrhöz közeli részén, 1980-ban 1390 nm-es telken épült,...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (39779696)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis lakás, kis erkély Jánossomorja központjában, 1622 nm-es telken, 2026. December 31. -I átadással épülő, 13 lakást és 2 üzle...
36 380 400 HUF
983 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (78632553)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Élhető lakás használható kerttel Jánossomorja központjában, 1622 nm-es telken, 2026. December 31. -I átadással épülő, 13 lakás...
54 964 400 HUF
964 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (93449385)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pici lakás, pici kertkapcsolattal Jánossomorja központjában, 1622 nm-es telken, 2026. December 31. -I átadással épülő, 13 laká...
44 609 800 HUF
969 778 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (92114787)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Sopron belvárosában - első lakásnak és befektetésnek is ideális! Sopron belvárosában, a II. Rákóczi Ferenc ut...
46 500 000 HUF
611 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47279489)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, az Ipar út és a Puskás t. Út sarkán, ipari környezetben, téglaépítésű társasházban i. Em-i, 38 nm-es, 1 szob...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34977597)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Petőfivárosban, tégla építésű, szigetelt házban, cirkó fűtéses, földszinti 55m2-es, 2 szoba +étkezős, nagyon kényelm...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (76137471)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a Hajdúszoboszló belvárosának szívében található, kiváló állapotú téglaépítésű lakást, amely ideális vál...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (44432745)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a gyönyörű, újszerű téglalakást Hajdúszoboszló fürdőnegyedében, amely tökéletes választás lehet akár állandó la...
49 900 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77365559)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan jellemzői: - Tégla építésű társasház - 61 m2 - 2+1 félszoba - Tágas nappali - a félszoba a konyhával és a kisebbik...
18 900 000 HUF
309 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?