Eladó lakás 60 millióig (14140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 140 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98234547)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37553586)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94969376)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41367661)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342837)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 nm-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34745781)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57443447)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32459494)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46298745)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belváros közelében Hajnal utcán eladó egy 52 nm alapterületű társasházi lakás. Az ingatlan főbb jellemzői. : - 2005...
53 900 000 HUF
1 036 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43343979)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (44247758)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halásztelek központi részén eladó egy felújítandó, 60 m²-es, tégla építésű, magas földszinti lakás, rendezett 12 lakásos társas...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (89849541)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerület kedvelt, családias hangulatú részén, Szabótelep városrészben kínálunk megvételre egy 58 nm-es, első emelet...
49 900 000 HUF
860 344 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65427263)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Baross utcában Szép állapotú társasház 1. emeletén, a ...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44472445)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Göncz Árpád városközpont közelében, Pap Károly utcában, másfél szobás, teljeskörűen felújított, 31 m2-es, má...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (63987222)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon a Vasútállomás közelében egy 54 nm-s kétszobás 4-ik emeleti lakás Amit az ingatlanról tudni érdemes: - két kü...
31 900 000 HUF
590 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (39412437)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon, a Várkonyi téren eladó  liftes társasházban lévő 2 szobás lakás Az Ingatlan jellemzői : - 2 szoba külön bejáratú ...
31 999 000 HUF
533 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (56372599)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Szabadhegy egyik kedvelt utcájában eladó egy 2 szobás, franciaerkélyes, jó állapotú, 49nm-es, 3. emeleti lakás. A pihené...
44 490 000 HUF
889 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45471364)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m²‑es, 1 szobás lakás a Karolina úton Szentimreváros kedvelt részén! A Karolina úton kínálom eladásra ezt a 30 m²‑es...
50 950 000 HUF
1 698 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (33373322)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Almásfüzitő felsőn eladó egy 83 m²-es, nappali + 2 szobás, tégla építésű társasházi lakás, amely egy 4 emeletes társasház 2. em...
58 000 000 HUF
698 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (21733432)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már