Eladó lakás 60 millióig (14140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 140 db
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (36477125)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja szűk belvárosában 58 m2-es 2 szobás 4. emeleti klímatizált tetőtéri lakás rendezett társasházban eladó. a lakás áll ~ amer...
24 900 000 HUF
429 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (44442347)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Baja Bácska téren 35 m2-es 1, 5 szobás erkélyes tégla lakás a 2. emeleten eladó. Az ingatlan áll ~ 1 szoba, 1 félszoba, fürdő w...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24755324)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Szabadhegy kiváló lokációju városrészében, prémium hőszivattyús padló / mennyezet hűtéssel / fűtéssel és hőszivattyús mele...
38 990 000 HUF
906 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (34953743)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalomban Új építésű lakások szép új környezetben - 2026. II. Félévi ÁTADÁS! Hegyeshalomban közel az osztrák és szlovák ...
44 030 000 HUF
1 048 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (86449742)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mobil házak értékesítése Magyarország egész területén! Gyors megoldás azoknak akik saját otthonra vágynak kedvező áron, hiszen ...
14 050 000 HUF
246 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (58283387)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
41 000 000 HUF
1 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (23397614)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
12 620 000 HUF
262 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (69837563)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség! Győr-Moson Sopron vármegyében, Győrben, Adyvárosban kínálok megvételre egy 53 m2-es, felújított, ...
53 900 000 HUF
1 016 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (92392815)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
GYőr-Moson Sopron vármegyében Jánossomorja központjában épül 13 lakás és 2 üzlethelyiség modern, átgondolt műszaki tartalommal,...
36 380 400 HUF
983 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (25543377)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Adyvárosban egy 55 nm-es, két szobás erkélyes lakást, amely a 3%-os hitelre is alkalmas! Az ingatlan a tizeneg...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (43551252)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 682 400 HUF
1 222 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34514333)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tetőtéri lakás Győr-Szabadhegy frekventált részén! Méret: 59, 9 m2 nettó / 66, 5 m2 bruttó Elhelyezkedés: csendes belső...
55 900 000 HUF
846 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (82125942)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (45947894)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű garzonlakások eladók liftes társasházban - alakítsd saját ízlésedre! Pápa egyik modern, 19 lakásos, új építésű tár...
37 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (42142493)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (33187331)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok egy kiváló adottságú, 62 nm-es, 2 + 1 szobás, világos, bútorozott és azonnal költözhető lakást Győr Adyvárosba...
55 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (17119448)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 990 000 HUF
847 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (77888859)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11 280 000 HUF
322 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (23342369)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 42 nm-es, 4. emeleti, 2 szobás a 3%-os hitelre is alkalmas lakást Mosonmagyaróváron. Az ingatlanhoz tartoz...
31 900 000 HUF
759 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári egyéb lakás hirdetés (88136392)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok Mosonmagyaróváron, a Bakó utcában egy 63 m2-es, 1+2 félszobás, 4. emeleti, szigetelt, erkélyes lakást, ami a 3...
56 990 000 HUF
904 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal