Eladó lakás 60 millióig (14148 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 148 db
Eladó Balatonkeresztúri tégla lakás hirdetés (96864514)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár Ingatlaniroda eladásra kínálja balatonkeresztúron, csendes, kertvárosias környéken lévő, 3 lakásos, ú...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (83785577)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pétfürdő parkos, nyugodt részén eladó egy 2. emeleti 63 m²-es, világos lakás téglaépületben. A lakás különlegessége a 3, 20 m-...
37 990 000 HUF
603 015 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (58353134)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Saját otthont keresel Komárom szívében, ahol nem kell a rezsi miatt aggódnod? Megtaláltad! Szuper elosztású, barátságos lakás v...
49 900 000 HUF
779 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (33444645)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Paks, Kurcsatov utcában két és fél szobás földszinti lakás ELADÓ! Az 55 m2-es lakás a képeken látható állapotban azonnal költö...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92243847)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó teljeskörűen felújított null kilométeres, teraszos GARZONLAKÁS Budapest III. kerületében, Óbuda kedvelt részén, a...
58 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (73836915)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, erkélyes lakás győr-adyvárosban – kiváló elhelyezkedés, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Győr – Adyváros Eladásra kínálok Győr...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (88843869)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34697137)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49993474)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39892745)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47675238)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szeged, belváros, 44, 22 m2-es, 1+1 szobás, 3. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, eladó. a kulcsrakész át...
59 670 000 HUF
1 356 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22883332)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy világos, jó elosztású, 57 m2-es, 2 szobás lakást Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében. Az ingatlan...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44494394)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén egy 83 nm 3 szobás lakás, amely ideális választás mindazok számára, akik ...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34334374)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Miskolc belváros szívében, a pláza mellett, egy 74 nm-es, 3. emeleti, klimatizált, 3 szobás lakást, ami kivál...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93543377)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96649284)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29423244)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
65 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58973457)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kérem ingatlanosok ne KERESSENEK! ! ! ! Eladó Miskolcon, a Király utcában egy 28nm alapterületű garzonlakás. A lakás egy 10 ...
25 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (78943648)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt az első emeleti 3 szobás 64 nm-es lakást, ami 2020-ban teljes renováláson esett át és kiváló lokációval re...
59 900 000 HUF
907 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal