Eladó lakás 60 millióig (14219 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 219 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (69541432)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (17764387)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne olyan helyen lakni ahol, jó a levegő, jó a buszközlekedés, és csendes környék és nem ijed meg egy kis felújítástól? ! ...
44 500 000 HUF
872 549 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (25954836)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű, szép állapotú lakás Pécsett, a Keller János utcában. Az ingatlan a társasház 2. emeletén található, mérete...
46 900 000 HUF
732 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (57363437)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított ikerházfél eladó Monoron - befektetőknek is ideális! 52 M², 2 szobás, tehermentes Teljes felújítás 2017-ben (vezet...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35453857)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan egy kedvelt...
59 500 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37392139)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95893432)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34621864)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúszoboszló központjához közel modern, azonnal költözhető állapotban Képzeld el, hogy egy forró nyári napon lesé...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38997134)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33535397)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79523727)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (22227469)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (27296271)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (43392437)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valósítsd meg biztos befektetésed vagy városi otthonod Debrecen belvárosának közelében! Debrecenben, a Barna utcán, a belváro...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (72875439)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks, Pollack Mihály utcában 3 szobás lakás ELADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen bútorozva és gépesítve,...
51 500 000 HUF
830 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (92863699)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Paks, lakótelep központjában első emeleti két szobás lakás ELADÓ! Az első emeleten elhelyezkedő 48 m2-es lakás, a képeken láth...
41 900 000 HUF
872 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93495385)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24375991)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal