Eladó lakás 60 millióig (14207 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 207 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24249983)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45543275)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43463644)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Szekfű Gyula utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, 50 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás. Az inga...
48 400 000 HUF
968 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (65694727)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178868 hivatkozási számú győri társasházi lakás. L5 számú lak...
54 162 100 HUF
1 083 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (67992565)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180066 hivatkozási számú keszthelyi társasházi lakás. Keszthely ...
43 900 000 HUF
934 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (24763443)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180073 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Eladó e...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (23996831)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179930 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
27 900 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (26267747)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed, Arany János utca elején eladó egy 44m2-es szép állapotú, erkélyes lakás. a téglaépítésű, liftes! !...
44 900 000 HUF
1 020 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (32634438)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38349456)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59766645)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség Pécs-Ledinán barátságos garzon új gazdáját várja! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt Ledina városrészén egy 28m²...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (38442674)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik sa...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52456474)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében, rendezett társasházban, közkedvelt Szárnyas utcában első emeleti, 29 m²-es, 1 szobás, előszobáva...
47 990 000 HUF
1 654 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (58724454)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs belvárosának közvetlen közelében új építésű 4 lakásos társasházban, 1. emeleti, 58m2-es, erkélyes 2 háló + amerikai konyhá...
55 000 000 HUF
948 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (36737735)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc egyik rendezett, kedvelt belvárosi részén, a 2005-ben épült Dorottya lakóparkban kínálok megvételre egy háromszintes tá...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (79577377)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tata központjába 2szobás IV. emeleti lakás eladó. Az ingatlan jellemző: Elektromos rendszer és műszaki tartalom: - Villanyhá...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73527993)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett, kulturált társasházban kínálunk megvételre egy 52 m²-es, földszinti, 8 m²-es erkéllyel rendelkező tégla lakást, amel...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32537148)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelenleg bélrő lakik benne, így akár befektetésre is kiváló választás lehet. a ház rendezett és jó állapotú. -Gáz-konvektor fű...
49 990 000 HUF
1 922 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13673322)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 49nm-es, DNY-i tájolású lakást a XV. kerületben, a Baksay Sándor utcában. 15Nm előkert + 35nm saját udva...
57 900 000 HUF
1 181 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal