Eladó lakás 60 millióig (14210 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 210 db
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (99479932)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium lakások Hegyeshalomban már leköthetők! Hegyeshalom új lakóparkjában épülő, 18 lakásos társasházi projekt,...
46 600 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (44973324)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 850 000 HUF
996 511 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (88432468)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 850 000 HUF
996 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (83994562)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 600 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (84775538)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 950 000 HUF
941 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (26458358)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 677 000 HUF
1 034 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (38945423)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 250 000 HUF
1 079 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (49231694)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
~ Világos 2 szobás tégla lakás saját parkkal és kiváló metróközeli elhelyezkedéssel ~ Budapest x. kerület, Gyárdűlői lakótelep...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (43725393)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94229667)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45797744)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomás közelében, az Érkert nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 55 m²-es, kiváló elosztású, ...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99423249)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szigetelt társasházban eladó egy 1. emeleti 49 négyzetméteres, remek...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45833334)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Csepel - Kossuth Lajos u-ban 68 m² Loggiás + erkélyes 3 szobás lakás! Budapest XXI. kerületében, Csepel abszolút közpon...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34312223)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29445239)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt részén, Újgyőri főtér szomszédságában, a Károly utcában, egy 55 nm-es, 2 szobás, második emeleti, t...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52777227)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
49 900 000 HUF
683 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94493555)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37572594)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc abszolút belvárosában, 61 nm-es, 2 szobás polgári lakás! Eladásra kínálunk Miskolc szívében egy 61 nm-es, 2 szobás nagy...
32 990 000 HUF
540 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal