Eladó lakás 70 millióig (19894 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 894 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95187222)
27 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza - Belváros, Kossuth utcán, 39 nm-es 1 szobás lakás, szigetelt, liftes, csúsztatott zsalu szerkezetű társasház magas...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (51432762)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Korányi Kertvárosban, 55 nm-es, nappali + 1 szobás lakás, téglaépítésű, liftes társasház 2. emeletén jó állapotban...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (23237623)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legyen az Öné ez a kivételesen gyönyörű teljeskörűen felújított és berendezett Vénkerti ingatlan! Akár álmai otthonát keresi,...
54 900 000 HUF
1 407 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82746775)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás egyedi készítésű beépített bútorokkal és modern konyhával kerül átadásra, melyek kivitelezése jelenleg folyamatban van!...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (57344394)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kihagyhatatlan lehetőség a piacon! ! ÚJ hirdetés! Kizárólag az axwell home kínálatában! PANORÁMÁS lakás, szigetelt házban! ...
63 900 000 HUF
998 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (32742994)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a Jereván lakótelepen a határőr utcában, 4 emeleti, csúsztatott zsalus technológiával épült 64 m2, felújított erkélye...
56 900 000 HUF
889 062 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85959344)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, jó elosztású 2 hálószobás lakás a Garay utcában zárószinti nyugalom, kiváló közlekedéssel Budapest VII. kerületében, ...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36434676)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Remek lehetőség a Corvin sétány peremén. Frekventált helyen, mégis egy csendes utcában. Lakásnak, irodának, vagy akár befekteté...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44435276)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65422473)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! A város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetős...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49833577)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49836373)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találha...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79394493)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan ELADÓ! AZONNAL költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (92543749)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (65733443)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (25847794)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes piaci lehetőség: 10% önerővel a dobó katica utcában[első 4 kép látványtervezet! ! ! ]A piac nem vár, az Otthon Start ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (76462143)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (91437872)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82764585)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (71647758)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal