Eladó lakás 70 millióig (19896 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 896 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (53427471)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya szívében, 62 m2 nagyságú, 3 szoba hallos, lakás eladó! Tatabánya központi részén, az Ifjúmunkás úton eladó egy 62 m...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (73764137)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron Szondi utcában egy ...
29 500 000 HUF
983 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (97493331)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló állapotú családi ház nagy kerttel és extra melléképülettel várja új tulajdonosát Jánossomorján! Engem ért a megtisztel...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (39943572)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalok FIGYELEM!  Szolnokon, a Széchenyi lakótelepen, az Orosz György utcában eladó egy 6. emeleti, 2 szobás, nyugati fekvés...
35 990 000 HUF
666 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32659627)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Hitel utcában eladó 2 szobás 55nm-es erkélyes lakás. Azonnal költözhető! Ajánlom befektetőkn...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44259815)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, 50 nm-es lakást, amely elhelyezkedésé...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98477365)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A "Best of Ingatlan Győr" Ingatlaniroda, eladásra kínálja Győr-Belvárosban, az Árkád és a Duna- part közelében, 59 m2-es, 2. em...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (91552752)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálok egy 36 m²-es, 2. emeleti, másfél szobás lakást, rendezett, liftes társasházban. A lakás...
27 600 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (47463547)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a vasútállomás mellett garzonlakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: -30 nm-es egy szobás  -liftes háztömb 4...
27 800 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94397476)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a XIII. kerületben, Újlipótvárosban eladó egy 24 m2-es, 1 szobás, 2. emeleti (legfelső szint) utcai nézetű lakás, sa...
42 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (53816275)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szegeden, a közkedvelt Vadas Lakóparkban, eladó egy 2. emeleti, déli fekvésű, jó állapotú másfél szobás amerikai konyhás lakás....
56 900 000 HUF
1 387 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (32467242)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! 5 Millió forinttal lett olcsóbb! Egyedi ajánlat! Bp. 18. kerület, Havanna lakótelepen eladó, egy teljes körűen f...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (21135465)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakáskulcs ingatlan, és hitel iroda eladásra kínálja az alábbi ingatlant. Tatabánya legszebb új építésű két szobás lakását aj...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96772876)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, az István úton kínálok megvételre egy 66 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes panellakást. Az ingatlan egy karbantartot...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (33939935)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a Fáy András lakótelepen, egy mindössze 6 lakásos, rendezett társasház 2. emeletén (zárószint) kínálok megvét...
52 900 000 HUF
1 037 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai egyéb lakás hirdetés (98333494)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, 3. emeleti téglalakás nagy erkéllyel Tolna kertvárosi RÉSZÉN! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! ELHELYEZKEDÉS: - Tolna, Bajcs...
60 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (43733495)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Oroszlány dinamikusan fejlődő részén egy 4 emeletes társasházban, 54, 1 m2-es, magasföldszinti, világos, 2, 5 szobás, öss...
37 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37789373)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
59 990 000 HUF
1 016 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (33349764)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óváros szívében, mégis wekerletelep hangulatát idéző 12 lakásos épület földszintjén található ingatlan 90 nm-es kizárólagos has...
55 900 000 HUF
1 330 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal