Eladó lakás 70 millióig (19896 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 896 db
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73696747)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47979269)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvéte...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77743791)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23752373)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54957487)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (63133758)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna ...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45346342)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83243945)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Budapest x. kerületében, Óhegyen! Megvételre kínálok Budapest x. kerület...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86854691)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, kiváló állapotú 49 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulaj...
63 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92585785)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 10. kerületben, Óhegyen, az Örs vezér terétől 10 percre, egy 30 nm-es, földszinti, alápincézett, gyönyörűen felúított, 1 szob...
47 500 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (72775893)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (14399238)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-es erkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyob...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (37844253)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78475337)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93149434)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36661544)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (33225523)