Eladó lakás 70 millióig (19898 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 898 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96649853)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerület belvárosában, a Ferenciek teréhez, Váci utcához közel – Bauhaus házban, földszinti, utcai barátságos 25nm-es szobás ...
54 900 000 HUF
2 196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94433997)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Pongrácz úton 41 nm-es, 1 + 1 fél szobás, első emeleti lakás új tulajdonosát várja --------------A ...
43 000 000 HUF
1 048 780 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23344776)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újváros, egyik csendes nyugodt részében lévő 4 emeletes téglaépületében eladó, egy 3. emeleti, nagy erkélyes, 1 szobá...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26249993)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Fő terén lévő 9 emeletes épület 7. emeletén egy 2 szobás 54 m2 es nagy erkélyes szép állapotú lakás. Az ingatl...
43 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (45722684)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedvező elhelyezkedésű, akadálymentesített, erkélyes panel lakás Tatabánya kedvelt lakövezeti részén Eladó! Ez a 6. emeleti, ...
32 300 000 HUF
646 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (43385553)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényes, teljesen felújított lakás eladó Komárom belváros KÖZELÉBEN! Eladásra kínálok Komáromban, a Klapka György úton egy 54...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944837)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes lakás eladó Tatabányán, a Mártírok útján – kiváló elhelyezkedéssel! Tatabányán, a Mártírok útján kínálunk ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (79484612)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség! 2+1 Szobássá alakítható lakás Oroszlány kedvelt RÉSZÉN! Oroszlány közkedvelt részén kínálunk megvételre egy...
35 990 000 HUF
679 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri tégla lakás hirdetés (77737712)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Mezőtúr főterén elhelyezkedő, 35 nm társasházi lakás eladó! A lakás kiváló állapotú, kellemes hangulatot áraszt kellemes szín...
19 900 000 HUF
568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (32384713)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keresi új otthonát? Talán első lakását, vagy befektetését? Ez az Öné lehet! Mosonmagyaróváron, az Erkel Ferenc utcában a Fles...
38 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94422742)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szekszárdon, a kedvelt Kadarka lakótelepen egy 52 nm-es, 2 szobás, földszinti lakás! A lakás jó elosztású, világos, ide...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85162733)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a 32-esek terén, a körúttól karnyújtásnyira, kívül belül szép állapotú társas ház 4. emeletén, egy 59 nm-es f...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38723731)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felsővároson 1. emeleti kis lakás eladó Öt lakásos lakóközösségben első emeleti 40 nm-es felújított lakás várja új tulajdonosá...
35 700 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (44669583)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rusztikus elegancia, természetbe simuló otthonok a Szentendrei-szigeten – 4 egyedi lakás egy hangulatos apartmanházban, 400 mét...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91767393)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt részén, az Újkertben, a Kartács utcában kínálok megvételre egy 73 nm-es, 9. emeleti, panelprogramos lakást....
68 900 000 HUF
943 835 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (56564932)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Tatabányán a Bánhidai lakótelepen, a kórház közelében egy fiatalos, modern, 2 szobás, IV. emeleti, 49 nm-es...
39 800 000 HUF
812 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (12453429)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Tatabányán a Bánhidai lakótelepen, a kórház közelében egy otthonos, jó állapotú, 2 szobás, IV. emeleti, 49 ...
39 850 000 HUF
813 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43853744)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított lakás Budapest XX. kerületében, Pesterzsébeten – kiváló közlekedéssel! OTTHON start hitelre ALKAMAS! Budap...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (72572915)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az 52 m²-es, két szobás tégla lakás pont az a „jó alap”, amiből egy nagyon menő, modern városi otthont lehet varázsolni. a k...
54 000 000 HUF
1 038 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74974819)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új modern 2 szobás lakás Józsefváros szívében, ahol a város dinamikusan megújjul! Ez a 2025-ben épült új otthon Önre vár az O...
65 500 000 HUF
1 364 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal