Eladó lakás 70 millióig (19895 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 895 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33274948)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóval Jó elosztásának köszönhetően ...
149 000 EUR
1 394 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29296854)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43332436)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94879823)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65919919)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 44 m²-es, 2022-ben teljeskörűen felújított otthont a Rákóczi tér közelében, a Német utcában. A lakásban ...
66 990 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34733524)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69349739)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41181792)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a PIACON: FIX 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 SZINTESSÉ, FUNKCIONÁLISAN 1+3 félszobássá alakíto...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72434441)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676369)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89379786)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45375761)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, kiváló állapotú 49 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulaj...
63 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79328449)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (51457533)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a XI. kerületben erkély, zöld panoráma, hatalmas potenciál! Budapest XI. kerületének közkedvelt részén, az An...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (67459775)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részén A XI. kerület kiváló infrastruktúrá...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (25874233)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén ! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zö...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35799797)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított 2 szobás lakás Újlipótvárosban, liftes házbanBudapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Újlipótvár...
59 999 000 HUF
1 714 257 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79833937)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki! Budapest 8. kerületében a Népszínház utca elején, kiváló közlekedés mellett, eladó egy földszinti 29nm, alapterü...
45 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65592579)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73453333)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal