Eladó lakás 70 millióig (19908 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 908 db
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (73494753)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár, Tóvárosi lakónegyedben, liftes társasházban eladó egy 4. emeleti, 52 m2-es, 2 szobás, erkélyes, jó állapotú lak...
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (27448593)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi különlegesség a Romkert szomszédságában, egyedi hangulatú tetőtéri lakás szaunával. Székesfehérvár történelmi belváro...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (44841533)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pétfürdő egyik legnyugodtabb, parkos részén kínálunk megvételre egy igazán hangulatos, tágas terekkel rendelkező, 63 m²-es laká...
37 990 000 HUF
603 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (72297238)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás panellakás eladó! a Palotaváros legjobb helyén, a Gajaliget lakóparkkal szemben, egy 4. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! Hívjon 08:00 és 21:00 között hétvégén is!
61 000 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (36949333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68396454)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Két garzon lehetőség a belváros szívében, a Harminckettesek tere közelében! Budapesten, a **Harminckette...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (26676432)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sajószentpéteren, a Móra lakóparkban egy újszerű állapotú, téglaépítésű lakás. A lakás szobái világosak, naposak a dupl...
43 000 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82889477)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M²-es, nappali + 2 hálós, 1. emeleti lakás nagy erkéllyel Zalaegerszeg abszolút belvárosában - 535. 000 Ft-os m2 áron! ! I...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (17337764)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XV. kerület, Páskomliget utca – 53 nm-es, 1+2 félszobás, panorámás lakás a 14. emeleten Eladó Újpalotán, kiváló közlekedési ad...
67 500 000 HUF
1 273 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (37278395)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Első lakás a XIX. kerületben – ideális választás az Otthon Start Programhoz Megvételre kínálok a XIX. kerületben, a Zrínyi utc...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (57648423)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület –Corvin Plazatól 5 percre, eladó egy 33 m²-es, 1 szobás, 4. emeleti parkra néző beépített erkélyes panellakás OT...
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49823573)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kompakt, felújított, berendezett lakás eladó a VI. kerületben, a Színyei Merse utcában – kiváló befektetési lehetőség! Budape...
56 990 000 HUF
1 965 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (23233557)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tárnokliget – újépítésű lakás, nappali + 3 szoba, gardrób 3%-os Otthon Start hitel felvehető! Tárnokligeten, családi házas kö...
65 300 000 HUF
1 106 779 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (92948873)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tárnokligeten, családi házas környezetben, egy mindössze 6 lakásos, új építésű társasház földszinti lakása eladó. Lépcsőmente...
61 600 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (97535146)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, egyedi lakás Komáromban! Az eladásra szánt lakást annak ajánljuk, aki nem szeretne felújításra költeni, ez egy igaz...
54 900 000 HUF
963 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94596333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tatabánya Újváros részében az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás! - 1 Teljes értékű, valamint 1 félszoba - konyha -...
31 900 000 HUF
886 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (33833435)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, erkélyes lakás eladó Oroszlányon – azonnal költözhető állapotban! Oroszlányon kínálok megvételre egy 55 m²-es, 2....
39 400 000 HUF
716 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (96467482)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Felújított alagsori tégla lakás eladó – családiház csere is szoba jöhet, értékegyeztetéssel! ✨ ✔Információk: a tulajdonos ál...
33 900 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (85438323)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibánya csendes, parkosított társasházi részén kínálom eladásra ezt a 38 nm-es, 1 szobás, délnyugati tájol...
25 200 000 HUF
663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal