Eladó lakás 70 millióig (19912 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 912 db
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54532843)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004783. Belvárosban, a Távirda utcában, társasház 3. emeletén eladó egy 67 nm-es, 2 szobás, konyha, fürdő és zuhanyzó elosztá...
57 900 000 HUF
864 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (79756356)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004784 Központi elhelyezkedésű, felújítandó téglalakás eladó! Eladásra kínálunk egy felújítandó, első emeleti, 53 nm-es tég...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33523443)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.  Az...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (53511433)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Általános információk Az ingatlanba belépve egy L-alakú előszoba fogad bennünket. Bal kéz felől helyezkedik el a fürdőszoba, a...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (73339835)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vásárolja meg közvetlenül a beruházó cégcsoportunktól az energiatakarékos lakásainkat! Hegyeshalomban, az osztrák határ melle...
56 900 000 HUF
998 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43242549)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás 49nm-es alapterületű, és Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, a Köztársaság útján található. Egy ...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (88234193)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosának egyik legszebb és legkeresettebb utcájában, a Bajcsy-Zsilinszky utcában kínálunk eladásra egy 60, 7 m²-es...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (66193824)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nem csak egy lakás. Hanem egy LEHETŐSÉG. Zalaegerszeg egyik legkedveltebb részén, a Vizslaparknál eladó egy 62 m²-es, 2 szobá...
34 500 000 HUF
556 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (95566849)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, erkélyes lakás Körmenden! Körmend kedvelt részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 2 szobás...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, zöld környezetben keresel otthont? Eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. ...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (22533588)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben, a Stromfeld Aurél u. 9. Számú 10 emeletes liftes társasházban eladó, egy 54 nm. -Es kétszobás, második emeleti pan...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54539974)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó frekventált helyen, a Deák Ferenc utcában, egy 4. emeleti, 41 nm-es, 1 szobás étkezős lakás. A nagy erkélyes, jó állapo...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94933224)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szedreskerti lakónegyedben, a Palotai úton, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! A panellakás nem főútra néző, mely liftes épületb...
45 900 000 HUF
882 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (47537825)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld kedvelt részén eladó egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén 53 m²-es, teljes körűen felú...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35996385)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön a Család utcán 4 szintes társasház 2. emeletén eladásra kínálunk egy 53 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (99952934)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön eladásra kínálunk egy 53 m²-es, 2. emeleti, keleti tájolású, panel falazatú lakást, amely 2021-ben t...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (19259857)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár közkedvelt városrészében, a Vízivárosban kínálunk eladásra egy jó állapotú, 2 szoba hallos panellakást egy 4 e...
49 000 000 HUF
924 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (18782243)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Kényelmes, világos otthon Komárom szívében – ide csak költözni kell! ✨ Eladó Komáromban egy 66 nm-es, 2 szobás, földszinti, ...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64877783)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 9. kerület egyik egyre inkább felértékelődő részén, az Ecseri úton kínálok megvételre egy 27 m²-es, világos, praktikus elrend...
42 500 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41539439)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belmagasság és Stílus: Galériás Ékszerdoboz Újlipótváros Szívében! Keresed azt a lakást, ami nemcsak négyzetméterben, hanem té...
59 000 000 HUF
1 404 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal