Eladó lakás 70 millióig (19934 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 934 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57738542)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kihagyhatatlan ajánlat a XI. kerületben! Világos, 2 szobás lakás Újbuda frekventált részén. a XI. kerület kiváló infrastruktúrá...
70 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88331886)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. ...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75331725)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és z...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42854556)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tégla lakás hirdetés (18797441)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécel központi részén, 41 m²-es, első emeleti téglalakás várja új tulajdonosát! Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mindaz...
42 500 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (47337846)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óváros szívében, mégis wekerletelep hangulatát idéző 12 lakásos épületföldszintjén található ingatlan 90 nm-es kizárólagos hasz...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64699696)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Design és energiahatékonyság egyben Angyalföldön! Ritka lehetőségként kínálunk eladásra a főváros egyik legnépszerűbb, gyorsan ...
66 990 000 HUF
1 914 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74589575)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tégla lakás hirdetés (75579237)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 500 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33535267)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás kiváló lokációval a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. Vi. kerület határán, a Bajcsy-Zsilinszky út 55. Szám alat...
62 000 000 HUF
1 675 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (39432243)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás GyömrőnEladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központköz...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84489653)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94252744)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében eladó egy 38 nm-es (+15 nm galériával), azonnal költözhető, teljeskörű...
66 900 000 HUF
1 760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73455373)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos, kényelmes lakása lehet annak az új tulajdonosnak, akinek kifejezetten fontos a belvárosi elhelyezkedés! Kecskemét ...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33747334)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99964996)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolsá...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76277373)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó egy netto 61 nm, (brutto 70 nm-es) fiatalos, egyedi hangulatú nappali + 2 hálószobás szup...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24934842)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBANEladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ing...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99286874)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45344372)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri la...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal