Eladó lakás 70 millióig (19953 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 953 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84557422)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74497574)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemváros kedvelt részén! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, az Egyetemvárosban eladó egy 2 külön nyí...
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79743257)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58974942)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatla...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (78534636)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35345384)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont k...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63347223)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95347334)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83347346)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz Árpád városközpontban, 2 szobás lakás! Eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, napfényes lakás a Váci úton. a 2 szoba külön nyíló...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32765253)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy felújított téglaépítésű lakást Budapest szívében, a Sobieski János utcában. A belvárosi 1. emeleti ingat...
64 300 000 HUF
1 948 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44746914)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, azonnal költözhető lakás a Visegrádi utcában A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy frissen ...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36375712)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Soroksár frekventált részén eladó lakások! Az ingatlan teljesen felújított, új tetőt kapott, 3 rétegű műanyag nyílászárókkal,...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (64447853)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan siófoki irodája kínálja eladásra ezt a panel lakást Siófok fokihegy városrészében! A lakás Fokihegy egyik...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (42342974)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál, Szolnokon a Dr. Sebestény Gyula úton egy 2001 évben  téglából épült tár...
62 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (71278766)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó a fotókon látható álapotban a Ságvári városrészben, Bóna István utcában egy első emeleti 1+3 félszobás lakás. Az épület c...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal