Eladó lakás 70 millióig (19954 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 954 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48364151)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13528492)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! 3 %-Os osp hitelre ALKALMAS! ! ! XVI. kerület, ...
69 990 000 HUF
1 206 724 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44953443)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Programra alkalmas részben felújított 2 szobás panel lakás eladó! Ön lehet az új lakója ennek a 58 négyzetmétere...
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46275393)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemváros kedvelt részén! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, az Egyetemvárosban eladó egy 2 külön n...
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (75948444)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy - 4 / földszinti, - felújított és átalakított - 57 m2-es, - amerikai konyha nap...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53239576)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm-es ingatlan Bud...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (98471567)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 900 000 HUF
1 084 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (58234245)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89637682)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keresi a pezsgő városi élet közelségét, de fontos a megfizethető otthon? Ne keressen tovább! Otthonstart kompatibilis lakás el...
66 900 000 HUF
1 365 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (84554215)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerület, Füredi lakótelep: saját kényelem vagy azonnali hozam az Ond vezér útján! Eladásra kínálunk a XIV. kerület egyik...
62 900 000 HUF
1 283 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97335712)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyeren! --------------------------------------------------------------- Budapest III. ...
68 500 000 HUF
1 245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (26525324)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zőld övezeti nyugodt zárt lépcsőházas, teljesen szigetelt műanyag nyílászárók, minden parkolás ingyenes, minden közelben ovi su...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47698784)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában, a Kölcsey központ közeli távolságában eladásra kínálok egy 48 m2 –es, 3 szobás, kiválóan felújított társ...
65 500 000 HUF
1 364 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14434333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, belvárosi 2 szobás lakás eladó! Eladó Miskolc belvárosi 55 nm -es 2 szobás felújított panellakás. Az ingatlan Mis...
34 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (54343475)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a nettó 32, 66 m²-es, kiváló állapotú, tetőtéri lakás tökéletes választás első otthonnak vagy befektetésnek. Az amerikai ko...
42 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24251499)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt városrészében, Uránváros csendes, barátságos utcájában, a Páfrány utcában kínálunk megvételre egy X/3. emeleti, 46...
48 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72865923)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Család utcában, panel építésű társasházban 2 szobás, erkélyes, 53 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! Az...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (24375936)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
42 Négyzetméteres 1+1 szobás első emeleti távfűtéses lakás Ajka. Központi elhelyezkedésű két szobás ingatlan, a két szoba kül...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (34388472)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, Pápa belvárosának közelében egy 48, 64 m2-es tégla építésű társas házi földszinti lakást...
43 290 000 HUF
901 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (49576425)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Figyelem! Tiszavasváriban „Egészség és fiatalság” megőrző lakás eladó nem csak fiataloknak! Jó állapotú 72nm-es 4 emeleti tár...
19 800 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal