Eladó lakás 70 millióig (19953 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 953 db
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (47424224)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléden, panellakás – kiváló választás ingázóknak! Cegléden, a vasútállomás és a buszpályaudvar közvetlen közelében kínálunk ...
47 700 000 HUF
733 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43413881)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal birtokbavehető, tehermentes, teljeskörűen felújított 26nm-es (bruttó 29nm-es a beépített erkéllyel együtt) - nyugati fe...
55 700 000 HUF
1 920 689 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (68322497)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonfüred szívében, Veszprém vármegyében kínálunk Önnek egy igazán különleges lehetőséget, amely nem csupán egy lakás, hanem...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (87344439)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keszthely gyönyörű belvárosában felújítandó nagypolgári lakás ELADÓ! A lakás befektetésnek, nyaralónak, állandó lakhatásra, d...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (45175827)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csorna központjában impozáns sarokházban lakás eladó. Ez a lakás 42 m2-es földszinti, 1 hálószoba, nappali konyhával, hzuhanyzó...
27 900 000 HUF
664 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (91727933)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csorna belvárosában, impozáns sarokházban lakás eladó. Iskola és bolt 50 méterre, kilátás van a parkra. Teljes felújítás törté...
57 900 000 HUF
643 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (14985334)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Füredi úton ezt a nappali-konyhás és háló szobás, 46 nm-es felújított panel lakást. -Műszakilag és esztéti...
66 900 000 HUF
1 454 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (42427915)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVI. kerületében, Mátyásföldön, az Újszász utcában, 3%-os Otthon Start Lakáshitelre alkalmas, 44 m²-es, 2 szobás, maga...
63 500 000 HUF
1 443 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42153571)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökösföld kedvelt, nyugodt környezetében, egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén eladó egy 53 m²-es, teljes kö...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi panel lakás hirdetés (72499498)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődők! Befektetők figyelem! Már egy ideje lakást keres, befektetne, de nem találja meg azt, amire szüksége lenne?...
53 000 000 HUF
868 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (36487336)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló központjában, mégis nyugodt, csendes zsákutcában kínálunk megvételre egy 2004-ben épült, kiváló állapotú, 47 nm-...
64 900 000 HUF
1 380 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (43993522)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti lakás Kiskőrösön, a Liget utcában! Kiskőrös kedvelt részén kínálunk megvételre egy jó elosztású lakást, amelyb...
37 900 000 HUF
758 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (32884862)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lux Home kínálatából Tatabányán eladó egy 49nm-es, 2 szobás, világos és tágas lakás, kiváló elhelyezkedéssel és alacsony fenn...
38 990 000 HUF
795 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77953782)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Tarjánban, kifejezetten csendes környezetben eladó egy 5. emeleti, 61 m²-es, nappali + 2 szobás, szépen felújított, klím...
59 990 000 HUF
983 442 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33966634)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Bujtosi-tó közvetlen közelében kínálunk megvételre egy igényes, tágas, azonnal költöz...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35544535)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított lakást, amely ideá...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39347248)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nyíregyházán az Árok utcán, egy 76 m²-es, tágas panellakást egy szigetelt, liftes társasház 2. emeletén. Az i...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (38752862)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál Békéscsaba Belvárosának közelében egy 54 m²-es, felújított, tégla építésű lakás...
34 500 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kompolti tégla lakás hirdetés (45548997)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Kompolt egyik legcsendesebb utcájában, mégis a központhoz közel egy 90 m2es felújítás alatt lévő családi házat...
23 000 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (87389526)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
56 500 000 HUF
1 153 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?