Eladó lakás 70 millióig (20033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 033 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27474334)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Angyalföld egyik szeretett zöldövezeti részén eladó egy magasföldszinti, zödre néző, csendes, 53 m²-es kétszobás lakás. Az ing...
67 000 000 HUF
1 264 150 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39753597)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Amennyiben befektetési céllal keres ingatlant Budapest szívében, figyelmébe ajánlom ezt a kiváló lehetőséget, amely a II. János...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88374474)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében, a XIII. kerületben, Újlipótvárosban, kivételes lehetőségeket kínáló, használt lakásunkat, amely ...
52 900 000 HUF
2 034 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (96129777)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Szombathely kedvelt részén, az Eperjes utcában egy 55 m²-es, 2 szobás, erkélyes, világos lakást! A társashá...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34551324)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sokoldalú lehetőség – lakás vagy üzlet egyben! Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, jelenleg lakásként használt, felújítandó szute...
24 900 000 HUF
508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43369939)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest XVIII. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét, a Pestszentlőrinc közkedvelt részén, a Szent Lőrinc-telepen...
67 900 000 HUF
1 281 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36971429)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest kiváló elhelyezkedésű részén a XIII. kerület Frangepán utcában kínálunk megvételre egy 38 m²-es, 1 szobás, jó állapotú...
55 500 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (65272735)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagycsaládosok figyelem! Igazán különleges ingatlan keresi új tulajdonosát a Lövölde utcában! Egy meglévő panelépületre 2001...
69 900 000 HUF
647 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57315178)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 35 m²-es, felújítandó lakás a Dózsa György úton, mindössze 2 perc sétára a Városligettől. a lakás egyik legnagyobb el...
51 900 000 HUF
1 482 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (68425949)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, erkélyes lakás Hajdúszoboszló belvárosában – ideális első otthon! Hajdúszoboszló belvárosában, a 2. emelet...
51 000 000 HUF
910 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (72144489)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis lakás Veszprém vármegyében, Pápán a Mező utcában! A Mező utcában eladó egy 29 m2-es, praktikus elosztású lakás, amel...
5 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (85339443)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! Csepel egyik legjobb környékén, az Árpád utcában eladó egy 46 nm-es, 2 szobás, 3. emeleti, keleti tájolású, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (22295353)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló elosztású erkélyes téglalakást Győr egyik legkedveltebb részén, Vízivárosban egy hangulatos tó közv...
66 999 000 HUF
1 240 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84577382)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző, világos 1+1 félszobás lakás eladó a Nyírpalota úton! Eladásra kínálunk egy 35 m²-es, kiváló elosztású, világos l...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73734136)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy 27nm-es, 1 szobás, feéújított állapotú, fényes lakás Újpesten, csendes, zöldövezeti környéken.  A környék kiv...
48 900 000 HUF
1 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94923259)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás KELENVÖLGYBEN mélyen ár alatt eladó, egy 2 szobás erkélyes lakás! ! A XI. kerület Kelenvölgyben, eladó egy 45 nm-es 2 ...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (32331391)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Balaton közeli, új építésű lakás hatalmas terasszal Fonyódon – 2027 nyári átadással! ...
51 990 000 HUF
1 999 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84849337)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Csokor utcában földszinti, kétszobás felújítandó lakás eladó! Az ingatlanhoz tartozik garázs is, ezért csak egyben ...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal