Eladó lakás 70 millióig (20003 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 003 db
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (32755665)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004781. Történelmi belváros közelében, műemlék jellegű épületben eladó egy 1. emeleti, 44 nm-es, erkélyes, klimatizált, nappa...
57 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (64972753)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lido Home székesfehérvári irodája eladásra kínál egy 54 m²-es lakást. (1980-Ban épült, tégla szerkezetű) 2022-ben teljes körűe...
57 500 000 HUF
1 064 814 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (69794735)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
60 500 000 HUF
1 592 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (43939659)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
50 100 000 HUF
1 473 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (73552637)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 800 000 HUF
1 077 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (34633443)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 300 000 HUF
1 139 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (26466232)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 000 000 HUF
1 310 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (26674943)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
57 900 000 HUF
1 158 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (27327496)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 2 szobás részben felújított lakást Martfűn! - a lakás főbb jellemző...
25 900 000 HUF
479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (25834113)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű, modern lakás eladó Pécs belvárosának közvetlen szomszédságában! Eladásra kínálunk egy kiváló elrendezésű, 2, 5 sz...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (23545447)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Tatán – Táncsics Mihály utcában Tata egyik legkedveltebb részén, a Kossuth tér szomszédságában kínálunk megvételre...
40 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (33979534)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó óváros gyöngyszeme – 1. emeleti, erkélyes szigetelt tégla LAKÁS Keresi az ideális első otthont vagy egy biztos megtérülé...
52 500 000 HUF
729 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (59722623)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől mindössze 30 percre, Harkányban eladó egy kétszobás lakás, csendes környezeteben, kiváló elhelyezkedéssel, a Harkányi G...
29 990 000 HUF
666 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (96379679)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagycsaládosok figyelem, egyedi, galériás lakás eladó! Tatabánya Paletta lakóparkban eladó, tulajdoni lap szerint 69 nm-es la...
65 900 000 HUF
659 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (65948233)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! NE maradjon le róla! ! ! Eladó, teljeskörűen felújított 130 nm-es LAKÁS! Eladó 130 nm-es három és fél szobá...
65 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47499134)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Remek lehetőség akár első lakás/ akár befektetés! ! ! Tatabányán a Köztársaság úton kínálunk eladásra egy 36 nm, 1+1 szobás, f...
34 990 000 HUF
971 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43438463)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tatabánya egyik legkedveltebb városrészében, Dózsakertben, a Vadász úton, egy 4. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás,...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26364391)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán a Molnár János utcában magasföldszintes, nagy erkélyes, napfényes lakás! Igazán jó választás ez a 68 m2-es t...
54 500 000 HUF
801 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43474391)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4. emeleti, 55 m2-es, 2 szobás, nagy erkélyes lakás dózsakertben eladó! ! ! Eleged van a lakótelepi szürkeségből? Megtaláltuk...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (64885422)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetés vagy otthon Pécs belvárosában! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől karnyújtásnyira eladó egy s...
65 500 000 HUF
808 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?