Eladó lakás 70 millióig (20004 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 004 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (48944759)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24558947)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Befektetők, egyedülállók FIGYELMÉBE*** Király utca szomszédságában eladó egy földszinti, 22 nm-es, 1 szobás, összkomfortos,...
42 900 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (43768694)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Gyöngyös belvárosában kínálok eladásra 3 szobás, 87 m2 alapterületű, téglaépítésű, összkomfortos, belső 2 szintes ...
47 500 000 HUF
545 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (51469343)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyösön, belvárosi lakás új tulajdonosát várja! Az épület Gyöngyös belvárosában található, egy tetőtéri, belső kétszintes, ...
47 500 000 HUF
545 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (87492893)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr- Nádorvárosban, 2. Em. -I, tégla lakás eladó! Győr egyik legkedveltebb részén, Nádorváros elején eladó ez a 2 szobás, 56...
54 900 000 HUF
980 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (23163341)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
41 000 000 HUF
1 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (26273758)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrös belvárosának közelében eladásra kínálunk egy minőségi anyagokkal felújított, kertkapcsolatos, 76 m²-es társasházi ing...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76521443)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, tágas lakás eladó a város szívében! Debrecenben, a Vásáry István utca 4. Szám alatt, közvetlenül a Ren...
59 900 000 HUF
798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23319424)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (27625546)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Siófokon, a Cadet Házban! Tökéletes lehetőség, hogy a Balaton partján éljen vagy nyaraljon! Az eladó 41 nm-es lak...
69 000 000 HUF
1 682 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (65987882)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33518477)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (11479753)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálok megv...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32417575)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas, belvárosi 140nm-es lakás, nagy erkéllyel és garázzsal. Azonnal költözhető! Eladó Nyíregyháza belvárosának egyik kedvelt...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53349743)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, kertváros kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2 szobás, 50 m2-es, 8. emeleti erkéllyel rendelkező lakás. A tár...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (15974374)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73753488)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
61 490 000 HUF
1 708 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95457327)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában, a főtértől 250m-re, eladóvá vált egy 39 nm-es +10 nm-es galériás teljesen gépesített és bútorozott, jele...
51 900 000 HUF
1 330 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (46637337)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium kategóriás tégla társasházi lakás eladó Tégláson! Kínálatunkban eladó egy 14 lakásos exkluzív társasház harmadik emel...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (35373633)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
779 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal