Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (97355474)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a 3. emeleti, ízlésesen felújított, 2 szobás lakás ideális választás mindazok számára, akik egy elegáns, hamar költözhető ot...
41 900 000 HUF
654 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (68644766)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt Megbízás az Otthon Centrum kínálatában! Friss ajánlat! Belvárosi lakás Tapolcán – Akár 3%-os hitellel Szeretném figyel...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (49239879)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás Szekszárd központjában eladó Tolna vármegye, Szekszárd központjában, de mégis csendes helyen, eladásra kínálok...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23312675)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Nagyerdőalja városrészen a Kemény Zsigmond utcán 2 szobás, 55 nm-es, gázfűtéses, minimális rezsiköltségű lakás eladó....
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (33426374)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprém vármegyében, Ajkán kínálok megvételre egy 3. emeleti, 54 m2-es, nagyon jó elosztású, 2 szobás, erkélyes, felújított, p...
41 590 000 HUF
770 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54345455)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 14. kerületben, Zuglóban, a Füredi lakótelepen, a Csertő park 2. Szám alatti 15 emeletes panelházban, egy 6. emeleti, p...
67 400 000 HUF
1 225 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni tégla lakás hirdetés (59267725)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Alattyán szívében egy tágas, 100 négyzetméteres vegyes falazatú, amely remek lehetőségeket kínál új tulajdonosának. Akár ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi tégla lakás hirdetés (38333245)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Jászladány szívében egy felújított vegyesfalazatú lakás, amely tökéletes választás lehet családok számára. Az ingatlan al...
24 900 000 HUF
194 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (45483348)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kehidakustány csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy 62, 97 m²-es, újszerű állapotú, teljesen berendezett lakást, ahová...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76343364)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különleges, galériás otthon Budapest szívében – több tér, mint gondolná, több hangulat, mint várná Van az a lakás, amelybe bel...
67 600 000 HUF
2 048 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (23629553)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vadonatújjá varázsolt panorámás, azonnal költözhető lakás Veszprém Halle utcában eladó. Az ingatlanpiacon ritkán kapható, 2 s...
54 950 000 HUF
1 017 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (38343349)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, tágas lakás felsővároson azonnal költözhető! Szeged Felsőváros kedvelt részén, a Retek utcában elérhető ez a 64 m²-e...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (17452443)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47854724)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű lak...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (42544334)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmaid otthona Ráckevén a strand közvetlen közelében! Befektetők figyelem! Ha számodra fontos a nyugodt, vízpart közeli élet...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal