Eladó lakás 70 millióig (20036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 036 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43338386)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten, Erzsébet falván, a városközponttól 5 perc sétára, egy földszinti, 2 szobás, 56 nm-es, hőszigetelt, felújított l...
52 900 000 HUF
944 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27459439)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepen eladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis lét...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (96574873)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (16434937)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBANEladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ing...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79492964)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! Saját igényre szabva egy komfort...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93939364)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47149539)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (65743865)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (82439742)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 nm...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (87633343)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy Érd Riminyáki út és Tárnoki út kereszteződéséhez közel, tégla építésű házban található 60 nm-es lakást. A...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (34243424)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss, világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körútonSzázhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton k...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi egyéb lakás hirdetés (77323753)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biatorbágy központi részén, a Viadukttól csupán 500 méterre, kínálunk megvételre egy 2019-ben átalakításra került, újszerű házr...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (54845241)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült, panelprogramos 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos napp...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (24913215)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban kiváló elhelyezkedés! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épül...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (45674874)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben belváros közeli, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás 57 nm-es, loggiás, panorámás lakás eladó! Rendezett, nyugo...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43253437)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. a lak...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93235758)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Mecsekoldal-bálicsi részén eladó egy újonnan kialakított, panorámás, 2/2. emeleti, padlófűtéses, klímás, br. 68m2-es tégla...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (35738466)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a kisz lakótelepen egy két szobás, erkélyes, 2. emeleti tehermentes lakás, amely rövid határidőn belül birtokba vehető. A...
38 900 000 HUF
682 456 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (59447456)
50 napja a megveszLAK-on