Eladó lakás 70 millióig (20036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 036 db
Eladó Halászteleki egyéb lakás hirdetés (57345577)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Halásztelken – kiváló elhelyezkedéssel, remek lehetőséggel! Eladásra kínálunk Halásztelek központi részén egy 58 ...
55 500 000 HUF
956 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29592443)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi, belső kétszintes lakás eladó a színház mellett – kivételes elhelyezkedéssel Miskolc abszolút belvárosában, a színhá...
63 290 000 HUF
904 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (32894988)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Extra világos belváros közeli, 2 szobás lakás eladó! Sopronban a belváros peremén, jó lokalizációval bíró, polgári jellegű, műe...
49 900 000 HUF
1 039 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98438428)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétszobás, frissen felújított, világos otthon a Bercsényi liget szomszédságában Győr-Bercsényi liget, belvároshoz közeli részén...
63 500 000 HUF
1 058 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (26392386)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén, a Bányász úton kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított 56 m²-es, igazán egyedi panor...
17 400 000 HUF
310 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (39471632)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pápa kertvárosi részén egy 79, 5 m2-es tégla építésű, 3 szobás jó elrendezésű, napfényes felújítás alatt lévő ...
44 900 000 HUF
390 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72893925)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77398493)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, közepes állapotú lakás Csepelen. a lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így ...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98446873)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az álló galériás, frissen felújított lakás nem csak új festést kapott, hanem egy belsőépítész által megálmodott dizájnt, aho...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95547384)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy tágas, 2 szobás lakást, nagy terekkel és jól átgondolt elrendezéssel. Az ingatlan magasföldszinten találh...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47736943)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 49 m² alapterületű 2 szobás lakás 10 emeletes, liftes társasház 8. emeletén. Az ingatlan több felújításon is...
67 990 000 HUF
1 387 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43994357)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Városliget közelében Első emeleti, két szobás, de egy szobaként nyilvántartott lakás egy csendes, egyirányú utcá...
63 900 000 HUF
1 486 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42432929)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56Nm-es 2 szobás lakás az óhegy park KÖZELÉBEN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk egy 2 külön ...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47636969)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***** Most akár, duplán jól járhat! ***** *** Eladó 2 külön bejáratú, frissen felújított lakás a VI. kerületben, az Andrássy ú...
46 500 000 HUF
1 603 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82799468)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
48 500 000 HUF
1 515 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393553)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület központi részén, ám csendes kis forgalmú utcájában, egy századfordulón épült, rendezett és kulturált társasházban...
46 500 000 HUF
1 134 146 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83589723)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Akár saját részre, akár bérbeadásra is tökéletes lehetőség! *** ********  Az ár fix, már nem irányár! ! !  ******** Budap...
63 500 000 HUF
814 102 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő