Eladó lakás 70 millióig (20035 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 035 db
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51429577)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Károlyváros városrészen, 54 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! a szigetelt társasházban található ingatlant két ...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97426477)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (53735632)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
52 980 000 HUF
1 018 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (53549437)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54234483)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangep...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89376234)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (53411835)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55428396)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29444964)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. Marina-parti lakóparkban eladó újépítésű studiólakásÁtadás 2027 Q4Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Marina parton,...
67 990 000 HUF
1 942 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33598337)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. ...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79517735)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak utcák, ahol nem csak lakni lehet, hanem jól élni. A Szekszárdi utca pontosan ilyen. Egy olyan városi mikrokörnyezetbe...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67943733)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben! a XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca elején, a körúthoz k...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45845538)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Újlipótvárosi részén, azonnal költözhető, kétszobás lakás! Pár percre a Duna-parttól, kedvelt környéken, jó köz...
64 900 000 HUF
1 622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25923663)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 38 nm-es, 2021-ben épült garzonlakás! Megvételre kínálunk egy világos, jó elosztású, 38 nm-es garzonlakást modern, tégl...
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (12448437)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Szigetszentmiklóson egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás! Szigetszentmiklós központi részén, par...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (72637418)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. ) Főbb adatok: Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakóte...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13335544)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti,...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73357416)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 2025-ben felújított alacsony fenntartású, azonnal költözhető, 21 m2-es garzonlakás. A laká...
25 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (43538333)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már