Eladó lakás 70 millióig (20040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 040 db
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (97169678)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű társasházban lakások eladók a XIX. kerület KÖKI-hez közeli csendes kis utcájában (Teleki utca) 2028. Tavaszi átadássa...
66 397 500 HUF
1 412 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73344541)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78276144)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (19567438)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelében Eladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43441724)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatla...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (63366744)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 715 000 HUF
1 428 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49147639)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingat...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48237753)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (62694932)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 szo...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (35759533)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerlei Életérzés: Saját Kertkapcsolatos Lakás a Barátok közt Helyszínén! Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerület leg...
66 700 000 HUF
1 551 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (71443331)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrávalÁlmai otthonát keresi? Ne keressen továb...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (84539779)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (57958352)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (13344573)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom fig...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77533114)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (47371966)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magasemeleti, 1+2 félszobás panel, csendes mellékutcában, jó közlekedéssel - XIX. kerületben, a Jókai utcában eladó egy 59 m2-e...
67 000 000 HUF
1 135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75252687)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy panorámás, 57 m²-es, napfényes lakást, ami ideális választás lehet családok számára is. Nappali plusz 2...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (88389957)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken talál...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (14127755)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 19. kerületében, a köki Terminál szomszédságában új építésű társasházi lakások hőszivattyús fűtéssel, magas műszaki ta...
65 715 000 HUF
1 428 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63245668)
57 napja a megveszLAK-on