Eladó lakás 70 millióig (19961 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 961 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52484632)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított kis garzonlakást. Energetikai besorolás:F A tégl...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29349843)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított amerikai konyhás nappalival, 2 hálóval és fürdőszob...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (43446935)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen a Zója utcában, az egyetemek mellett, de mégis csendes, nyugodt környéken, rendezett, szép utcában egy 1, 5 szobás, felú...
49 900 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (37292929)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanban 1 szoba, 1 fürdő, 1 konyha található. Ideális elrendezés egyedülállóknak, pároknak vagy befektetőknek. Részbe...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36888434)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belváros határán, a Köztársaság Téren, átlagos állapotú, 3/mélyföldszinti, 94 nm-es, 3 szobás tégla lakás eladó. A lépcső...
64 900 000 HUF
690 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (42366377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegy, Pákolitz István utcában – jó állapotú, 54 m²-es lakás eladó! Csendes, parkosított, barátságos környezetben t...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi egyéb lakás hirdetés (94232954)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől 15km-re, Orfűn, a Pécsi tó mellett, a Dollár utca elején, 32 nm-es, 2 szobás, szép állapotú, panorámás kilátással és sa...
49 500 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi egyéb lakás hirdetés (29765449)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siklóson újépítésű, modern társasházi lakások eladóak. A lakóparkban 4 társasház épül, mindegyikben 6 lakás lesz kialakítva. ...
54 400 000 HUF
922 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77739377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Kertvárosban a Siklósi úton egy 3. emeleti 57 nm-es jó állapotú panellakás ELADÓ. Helyiséglista: előszoba, nappali, kony...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35594153)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-belvárosban, pte-ktk mellett, 66 nm-es, frissen felújított 2 szobás lakás eladó! Pécsett, a pte-ktk kar közvetlen szomsz...
62 900 000 HUF
953 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29975496)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 40 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
61 500 000 HUF
1 537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37398747)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 37 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri egyéb lakás hirdetés (78895377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon, ahol jó megérkezni – nyugalom és kényelem Sajószentpéteren Ha egy barátságos, élhető méretű lakást keresel, ahol valób...
15 950 000 HUF
379 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (27417934)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fontos a belváros gyors elérhetősége? Modern, igényesen felújított, mégis otthonos lakást keres? A Hunters Ingatlaniroda kínál...
70 000 000 HUF
1 320 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (73235184)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pápán, az Igal lakótelepen eladó egy földszinti, 32 m2-es, egy szobás kiváló állapotú garzon lakás. A lakás elrendezése prakti...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (95434393)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető panelprogramos, 1. emeleti lakás, alacsony rezsivel Pápán, a volt Kilián lakótelepen! Eladásra kínálu...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (67934331)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, klímás álomotthon a páskomliget UTCÁBAN! Eladásra kínálunk egy kiváló elosztású, panorámás 70 nm-es, 2+1 szoba + h...
64 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (75333857)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy 54 m²-es, 2 szobás, 6. emeleti erkélyes panel lakás csendes, kertvárosi és zöldövezeti környezetben. A körny...
68 500 000 HUF
1 268 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54835566)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csarnoknegyedben, kiváló elosztású mika minicirkó fűtéses lakás eladó tágas, étkezős méretű konyhával, két különnyíló szobával ...
65 000 000 HUF
1 326 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal