Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85657654)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, kocsi beállóval*****Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de átal...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33959199)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában egy 16 lakásos újépítésű projekt építése vette kezdetét. Különösen jó lokációval, remek elosztású lakások...
62 387 500 HUF
1 559 687 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31693775)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező, teljesen felújított, 75 négyzetméteres, magasföldszinti, 3 szobás, erkélyes, cir...
69 000 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (82628262)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XX. kerület szélén Soroksárhoz közel, zárt lakóparkon belüli belső két szintesálomotthon autóbeállási lehetőséggel, saját 24nm-...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (76815278)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben *** Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (62414634)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ingatlan hangulatos kialakítása és vi...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (67933567)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi új gazdáját ez az 50 m²-es, 4. emeleti, két különnyíló szobás,...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (35346574)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi ...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai tégla lakás hirdetés (75668334)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mátészalka központjában kínálok megvételre egy 73 nm alapterületű nappali +2 szobás + 9 nm terasszal rendelkező első emeleti la...
49 900 000 HUF
683 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (36633237)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, első emeleti, erkélyes, két szobás, belvárosi tégla lakás eladó Nagykanizsán! - Új, gépesített konyhabútorral - a...
64 500 000 HUF
860 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (47577442)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán két szobás udvari lakás központi helyen eladó! - 44 Négyzetméters - Két nagyméretű szoba, konyha, fürdő, wc, kam...
29 900 000 HUF
679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (72577958)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, energiatakarékos ikerházfél eladó Monoron Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, 2 szobás, igényesen felújított ikerházfe...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (53839634)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központközeli részén, ahol a lakás kényelme és a kert s...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (49941629)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33693754)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (54882323)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Belvárosi téglalakás székesfegérváron! *** Székesfehérvár belvárosának szívében eladó egy harmadik emeleti, világos, tágas...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (95919895)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás az Ete János utcában, azonnal költözhető, teljes bútorzattal Az Ete János utcában kínálunk me...
42 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (17492764)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 400 000 HUF
680 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35943339)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla lakás Pécs, Egyetemváros részén! Kiváló lehetőség saját használatra vagy befektetésnek! Pécsen, az Egyetemváros vo...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99425558)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs, Uránváros központi részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 52 nm alapterületű, 2 szobás panellakás, amely ideál...
47 000 000 HUF
870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal