Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (76773195)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (35656423)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest megyében, Tököl központi részén, egy 4 emeletes téglaépület 3. emeleti 49 m2-es, 2 szobás, erkélyes, összkomfortos l...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (66433428)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (46773475)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (65972473)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57497813)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82781956)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerület, Garay tér közelében, kiváló műszaki állapotban lévő, utcai bejáratos, félszuterén, kiváló elosztás...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46623732)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy - 10/6. emeleti, - panorámás, teljeskörűen felújított...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (89777797)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Iii. kerületben 52 nm-es, 2 külön nyíló szobás, világos 3. emeleti panel lakás eladó! *** Az ingatlan nyugati fekvésű, abla...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (94573349)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Nádorvárosban, a Zrínyi utcában, nyugodt környéken, rendkívül alacsony rezsijű magasföldszinti felújított azonnal költözhe...
53 500 000 HUF
1 244 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45497844)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 25 nm - es öröklakás.
33 100 000 HUF
1 324 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (46395488)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló elhelyezkedésű téglaépítésű lakás várja új tulajdonosát Tiszakécske, Babits Mihály utca 42. Szám alatt! a társasház 2. e...
47 000 000 HUF
602 564 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (53894264)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának közelében, a stadion szomszédságában kínálunk megvételre egy igazán igényes, azonnal költözhető lakást...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54283837)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Budapest 12. kerület, Városmajor utcában, a Déli Pályaudvar felőli oldalon, utcafronti bejárattal rendelkező üzl...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (69775174)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miért pont ezt vegye meg? -Kisebb összegű befektetéssel Budapesti ingatlan tulajdonosa lesz, kifejezetten jó környéken, -pa...
28 900 000 HUF
1 806 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (53443279)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma