Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (65363364)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz a Dózsa II. Városrészben 59 nm-es, 2 szoba hallos 4. emeleti erkélyes lakás eladó. A panelből épült társasház 9 sz...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27238537)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében szigetelt, tégla építésű, társasházban Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es, 4...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32377473)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében, Szent István utcán, Felújított, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Szigetelt, tégla ép...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44354647)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Körte utcában 76 nm-es, 3 szobás lakás, szigetelt, tégla építésű társasház földszintjén jó állapotban eladó! Főbb...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73442246)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen szívében, a Fórum bevásárlóközpont közvetlen közelében, csendes, mégis központi elhelyezkedésű 67 m²-es, 2+2 szobás, e...
62 800 000 HUF
937 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42784627)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű társasházi lakások Hajdúszoboszló központjában – Hőgyes utca Eladó Hajdúszoboszlón, kiváló elhelyezkedéssel, új épít...
58 990 000 HUF
999 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (23842249)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 490 000 HUF
898 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (23968676)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
61 990 000 HUF
968 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (59722553)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 990 000 HUF
943 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34755937)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kiemelten keresett részén eladó egy gyönyörű otthon! EXKLUZÍV lehetőség a piacon, új hirdetés! Eladó a XIV. kerületbe...
64 999 000 HUF
1 181 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34358922)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón eladó egy 44 nm-es, földszinti, téglaépítésű, jó állapotú lakás, amely ideális választás lehet akár saját részr...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb lakás hirdetés (93797477)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban, Technikum városrészben, a főiskola közelében, nyolcadik emeleti lakás eladó. a házban lift van. Jelenleg albér...
34 500 000 HUF
616 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (92598435)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás eladó. A ház 1990-ben épült, tágas lépcsőház jellemzi. Az épületben két lift is működik. A lakás nagyon jó elosztású, t...
67 900 000 HUF
1 305 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (41348364)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIV. kerületben a Kerepesi úton 1972-ben épült 10 emeletes szigetelt panel épület 10. emeleti világos, 1+2 félszobás 55 nm-es l...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (43237293)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIV. kerület közkedvelt részén, Nagyzuglóban, a Pillangó park és az Örs vezér tér közelében, 3. emeleti, közepes állapotú, 52...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46674748)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, földszinti, 4 emeletes, csúsztatott zsalus épületben található, erkélyes lakást. Az ingatlan ...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37977952)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, felújított, erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában! Irányár: 29. 900. 000 Ft Zalaegerszeg belvárosának eg...
29 900 000 HUF
964 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (95732932)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 45 m²-es, jó állapotú téglaépítésű lakást Szigetszentmiklós kertvárosias részén, a Komáromi közben. Az in...
47 990 000 HUF
1 066 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53994345)