Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (45575155)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (97523454)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Sas utca, 52 m2-es lakás eladó! a napfényes ingatlan, egy négyemeletes, szigetelt téglaépület 2. emeletén, r...
45 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23341243)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belváros, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első emeleté...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (34779734)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger, északi városrészen, 70 m2-es, 3 szobás, részben felújított lakás eladó! Eladásra kínálok egy panelprogramos társasház 7...
56 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32583733)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves megye, Eger Felsővárosban, 10 perc sétára a belvárostól, 37m2-es, 1. 5 Szobás, 2. emeleti, teljeskörűen fölújított, erkél...
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (72946337)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (84947229)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
921 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (26356244)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton-part közeli, 1 hálószobás lakás eladó a Kenese Liget prémium lakóparkban. Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart ...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32344558)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23796658)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17643794)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74362937)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (37736979)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok belvárosában, a város egyik legszebb és legértékálóbb utcájában a Tisza-parthoz közel kínálunk eladásra ingatlanokat eg...
65 550 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52319433)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Osp*** Budapest, IX. kerület, a méltán közkedvelt sétáló Ráday utcában kínálunk eladásra egy 46 nm-es, 2 szobás, nagy belmag...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17994289)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94324451)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Lakás Pécs Történelmi Belvárosában – Modern és Trendy, Felújított 53 m²-es Földszinti Otthon Képzeld el, hogy egy történ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63364269)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelében Eladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (52832647)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45389281)
62 napja a megveszLAK-on