Eladó lakás 70 millióig (20003 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 003 db
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (21733432)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 58 m²-es, amerikai konyhás nappalival rendelkező, erkélyes lakás Zalaegerszeg belvárosában, liftes társasház 5. emele...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52274449)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 42 nm-es, 4. emeleti, felújított társasházi lakás, amely világos tereivel és praktikus elrendezésével ideális választ...
42 900 000 HUF
893 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55426393)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy olyan lakásra találsz rá, ami nemcsak a kényelmet, hanem a városi életstílust is magában hordozza. Ezt a ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94386346)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vagány, modern, tipp-topp 63 nm hasznos alapterületű tetőtéri lakás várja új tulajdonosát a pécsi Havihegy csendes utcájában. a...
48 900 000 HUF
719 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97355738)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Havihegy városrészében 95 négyzetméteres földszintes lakás 250nm-es telken van és fedett garázsbeállóval eladó. a lakásba ...
60 900 000 HUF
641 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (54799512)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panel lakás az Egyetemvárosban. A lakás felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját ízlés...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (68533633)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a belváros peremén az Ötvös utcában, polgári jellegű társasházban, 1 emeleti, 35 nm-es, am. Konyha-nappali+ 1 szobás,...
38 900 000 HUF
1 111 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95417492)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, Belvárosban a Csapó utcán eladó egy 60m²-es, 3 szobás, 9. emeleti, loggiás panellakás! Helyiségei: előszoba, 3 s...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76273939)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkuképes! Debrecenben, az Egyetem sugárúton eladó egy 51 m²-es, 2 + 1 félszobás, 1. emeleti téglalakás. Az ingatlan három ...
57 900 000 HUF
1 135 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (99835467)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón, 2026. Március végi átadással, 9 lakásos társasház, 2. emeleti, 51 m2-es, nappali+ 1 szobás, új építésű, terasz...
51 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43454476)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Belváros közvetlen közelében, a kedvelt Malomszög utcában eladó egy 35 m²-es, napfényes, keleti fekvésű, másfél sz...
25 500 000 HUF
728 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb lakás hirdetés (76966424)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pomáz kedvelt részén, a Vörösmarty lakókertben eladó egy 38 nm-es tetőtéri lakás. A garzon nagyon jó elosztású, helyiségei: ...
54 900 000 HUF
1 444 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (92477233)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás frissen festett, azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát. Felszereltségéhez tartozik klíma és riasztórendsz...
62 990 000 HUF
1 124 821 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (18295894)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Szekszárdon felújítandó 110 m2-es lakás, hatalmas erkéllyel, panorámás kilátással, kedvelt környéken. A lakás a szekszá...
64 500 000 HUF
586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37532933)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a II. kerületben, a Bécsi úton, Újlak közkedvelt részén egy 33 nm-es, első emeleti, nyugati fekvésű lakás egy mindössze 6...
64 900 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői panel lakás hirdetés (77565371)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gödöllőn, központban, eladó egy 4. emeleti, 62 m2-es, felújított állapotú, erkélyes, 2 szobás panel lakás. A lakás JELLEMZŐI:...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47933325)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest szívében, a Lehel utcában egy nemrégiben teljes körűen felújított, téglaépítésű lakás. Ez a 48 m²-es ingatlan a...
68 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37765862)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy jó állapotban lévő, 46 m²-es lakást Budapest szívében, a Mézeskalács téren. Ez a 6. emeleti panellakás i...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (33744248)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004759. Sütő utcában, az autóbusz-állomás közelében, 3. emeleti, 49 nm nagyságú, 2 szoba elosztású, beköltözhető állapotú pan...
46 500 000 HUF
948 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (62119474)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern új építésű otthonok újbudán, KELENFÖLDÖN! Ez az Etele Pláza közelében épülő, új építésű, 144 lakásos modern lakópark i...
62 180 250 HUF
1 884 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal