Eladó lakás 70 millióig (20003 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 003 db
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (23397614)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mobil házak értékesítése Magyarország egész területén! Gyors megoldás azoknak akik saját otthonra vágynak kedvező áron, hiszen ...
12 620 000 HUF
262 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (69837563)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség! Győr-Moson Sopron vármegyében, Győrben, Adyvárosban kínálok megvételre egy 53 m2-es, felújított, ...
53 900 000 HUF
1 016 981 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (92392815)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
GYőr-Moson Sopron vármegyében Jánossomorja központjában épül 13 lakás és 2 üzlethelyiség modern, átgondolt műszaki tartalommal,...
36 380 400 HUF
983 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (25543377)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Adyvárosban egy 55 nm-es, két szobás erkélyes lakást, amely a 3%-os hitelre is alkalmas! Az ingatlan a tizeneg...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (43551252)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
36 682 400 HUF
1 222 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34514333)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tetőtéri lakás Győr-Szabadhegy frekventált részén! Méret: 59, 9 m2 nettó / 66, 5 m2 bruttó Elhelyezkedés: csendes belső...
55 900 000 HUF
846 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (82125942)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (45947894)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű garzonlakások eladók liftes társasházban - alakítsd saját ízlésedre! Pápa egyik modern, 19 lakásos, új építésű tár...
37 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (42142493)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (33187331)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok egy kiváló adottságú, 62 nm-es, 2 + 1 szobás, világos, bútorozott és azonnal költözhető lakást Győr Adyvárosba...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (71379545)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (17119448)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Szabadhegy kiváló lokációju városrészében, prémium hőszivattyús padló / mennyezet hűtéssel / fűtéssel és hőszivattyús mele...
38 990 000 HUF
847 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (77888859)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11 280 000 HUF
322 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (23342369)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 42 nm-es, 4. emeleti, 2 szobás a 3%-os hitelre is alkalmas lakást Mosonmagyaróváron. Az ingatlanhoz tartoz...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári egyéb lakás hirdetés (88136392)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok Mosonmagyaróváron, a Bakó utcában egy 63 m2-es, 1+2 félszobás, 4. emeleti, szigetelt, erkélyes lakást, ami a 3...
56 990 000 HUF
904 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (46952983)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Mosonmagyaróváron egy 53 m2-es, a 3% hitelre is alkalmas lakást! Az ingatlan városközpont szívében helyezkedik...
39 990 000 HUF
754 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (83557688)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Kisbácsa szívében, csend, tér és lehetőség egy helyen! Győr egyik legkeresettebb, családi házas övezetében...
64 900 000 HUF
669 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (28735355)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11 280 000 HUF
322 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (12266947)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2