Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45646296)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Megvételre kínálok egy remek elhelyezkedésű ingatlant a Sóstói erdő közelében a következő paraméterekkel: - 62 m2 alapterület ...
47 500 000 HUF
766 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (51354374)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 76 m²-es, nappali + 2 szobás, délkeleti fekvésű lakás, amely ideális választás családoknak ...
61 990 000 HUF
815 657 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (95326414)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Irodánk a Tallinn városrészben kínál 1+1 fél szobás, étkezős, jó elrendezésű 3. emeleti lakást! Főbb információk :  - nappal...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (33734922)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentesen a belvárosban eladó nappali/étkező + 1 hálószobás, 55 m2-es, erkélyes lakás. A környék infrastruktúrája kiemelkedő:...
27 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (86437394)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 71 nm-es, 3 szobás + étkezős, erkélyes lakást, amely ...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (88755596)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kistarcsa központi helyén, de egy csendes mellékutcában, kertvárosi környezetben eladó az alábbi garzon lakás. Amit tudni érd...
42 500 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (46463599)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kispest frekventált részén, a Fő utcában kínálunk megvételre egy 52 m²-es, 1. emeleti panel lakást, liftes társasházban. Az épü...
68 500 000 HUF
1 317 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi tégla lakás hirdetés (54752236)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Valami igazán különlegesre vágysz? Alsóörs egyik legjobb elhelyezkedésű saroktelkén, a vízparttól mindössze 200 méterre, megérk...
66 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14924475)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában megvételre kínálunk egy 77 m²-es, belső szintes, tégla építésű lakást, amely jó állapotú és praktikus ...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56543993)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Belvárosban, Omnia kávézó közelében eladásra kínálunk Nappali + 2 szobás, 2 erkélyes, 77 nm-es lakást tégla építé...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (84474418)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Hímesben, Városmajor utcában, Azonnal birtokba vehető, 1. emeleti, 2+1 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás szigetelt...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (98284734)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged Fodorkert városrészben eladó 4 szobás panellakás. A lakás akadálymentesített 10 emeletes társasház 7. emeletén találhat...
64 990 000 HUF
878 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (56933439)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr, Adyváros, Kodály Zoltán utcában 62 m2-es, 3 szoba hallos erkélyes panel lakás eladó a 7 -dik emeleten. A környék infras...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (31597446)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, mégis egy csendes, nem forgalmas utcában egy 6...
9 999 000 HUF
156 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai tégla lakás hirdetés (67784476)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Kalocsán: kétszintes lakás a belvárosban? Akár két lakrésznek Kalocsa központjában, a Búzapiac téren kínálunk ...
52 600 000 HUF
604 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (52934933)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok belvárosában kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 53 m2-es, részben felújított téglalakást. Az ingatlan elhelyezkedése k...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38838713)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó egy 41 m²-es, 1 szobás lakás egy 3 emeletes, tégla építésű társasház földszintjén. A lakásról: Tájolása: Déli ...
54 900 000 HUF
1 339 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37897788)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1. 5 Szobás felújított lakás a VÁROSKÖZPONTBAN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk a x. kerület...
51 500 000 HUF
1 256 097 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62796396)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületben, az Izabella utcaban egy 50 m²-es, két szobás, galériás lakás egy rendezett társasház 1. emeleté...
62 490 000 HUF
1 249 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49365544)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Káposztásmegyer II. -N, cseréptetős, tíz emeletes, liftes társasház VI. emeletén, nyugati fekvésű, 36nm-es 1+1félszobássá alakí...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal