Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47675238)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szeged, belváros, 44, 22 m2-es, 1+1 szobás, 3. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, eladó. a kulcsrakész át...
59 670 000 HUF
1 356 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (56564385)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Belváros közeli tégla építésű 2, 5 szobás lakás eladó! Az ingatlan a Rókusi templomhoz közel, csendes utcában egy 8 laká...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22883332)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy világos, jó elosztású, 57 m2-es, 2 szobás lakást Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében. Az ingatlan...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44494394)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén egy 83 nm 3 szobás lakás, amely ideális választás mindazok számára, akik ...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34334374)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Miskolc belváros szívében, a pláza mellett, egy 74 nm-es, 3. emeleti, klimatizált, 3 szobás lakást, ami kivál...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93543377)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29423244)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37845823)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az ár irányár! ! Eladó Debrecenben egy Mikepércsi úti téglából épült zárt udvaros társasház nagyon jó állapotban lévő tetőtér...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
69 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58973457)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kérem ingatlanosok ne KERESSENEK! ! ! ! Eladó Miskolcon, a Király utcában egy 28nm alapterületű garzonlakás. A lakás egy 10 ...
25 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33821369)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XVI. kerületben a Centenáriumi lakótelepen, csendes, zöld környezetben, nappali plusz két hálós, erkélyes, napfényes, rendezett...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37244764)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyugodt, zöld környezetben keres otthont, ahol minden fontos intézmény és szolgáltatás elérhető közelségben van? Ez a csillagt...
66 800 000 HUF
997 014 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (78943648)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt az első emeleti 3 szobás 64 nm-es lakást, ami 2020-ban teljes renováláson esett át és kiváló lokációval re...
59 900 000 HUF
907 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33743434)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában, Sétáló utca közelében, Nappali+2 szobás, 2 erkélyes, 77 nm-es, belső szintes lakás eladó. Az ingatl...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (51684352)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A legmagasabb szintű belvárosi elegancia – exkluzív második emeleti lakások Nyíregyháza új PROJEKTJÉBEN Boutique Luxury Reside...
62 000 000 HUF
1 215 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (89443512)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív belvárosi premier – az előértékesítés ELKEZDŐDÖTT Boutique Luxury Residence – Nyíregyháza szívében Nyíregyháza egyik...
69 990 000 HUF
1 206 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri egyéb lakás hirdetés (73356492)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, erkélyes lakás Sajószentpéteren – Harica úton Sajószentpéteren, a Harica úton kínálunk megvételre egy 3. ...
27 400 000 HUF
537 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27795399)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34233794)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ritka lehetőség egerben – napfényes, két erkélyes lakás garázzsal a hatvani hóstyán! Van egy hely Egerben, ahol csend, zöld k...
59 400 000 HUF
682 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (86157799)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központjához közel egy jó állapotú 57 nm-es lakás parkra néző erkéllyel, klímával, saját tárolóval, rendezett csús...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal