Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Szolnoki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (89389944)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 99 modern, új kialakítású lakás Szolnok belvárosában, ahol minden adott az igényes, kifinomult élethez – vagy egy hosszú ...
29 900 000 HUF
934 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74373857)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 900 000 HUF
974 418 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57473353)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 30 m2-es, 1 szobás, erkélyes, parkra néző, világos lakást. Amit érdemes tudni róla: - szobá...
30 500 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98727179)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó garzon eladó a VIII. kerületben – Kőris utcában Budapest VIII. kerületében, a Kőris utcában eladó egy 2. emeleti, ...
32 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96383777)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza kedvelt részén, a Sóstói erdő szomszédságában 67 m²-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan szigetelt, t...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96642334)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt, panel építésű, 4 emeletes társasház 4. eme...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (88447524)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, erkélyes, 7. emeleti lakás szigetelt, liftes panel társasházban. A lakás nagy kon...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18455343)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, az Erdei Tornapálya közelében eladásra kínálunk egy 67 nm-es, 2. emeleti, erkélyes lakást. Az ingatlan 1+2 szobá...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46914729)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Malomkertben, Kórház közelében, 59 nm-es, nappali + 2 szobás, konyha - étkezős lakás, szigetelt, téglaépítésű, zá...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32374916)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Sóstói erdő szomszédságában, 67 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén f...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (53219265)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, a Schmidt Mihály utcában eladó egy azonnal költözhető, 67 m²-es, téglaépítésű lakás a társasház 2. emeletén. Az i...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63841138)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, a Schmidt Mihály utcában eladó egy azonnal költözhető, 67 m²-es, téglaépítésű lakás a 2. emeleten. a lakás 1 + 2 ...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (83379326)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban az erdő közelében eladó egy 67 m²-es, 1+2 szobás, jó állapotú téglaépítésű lakás. Az ingatlan laminált...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33345443)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, csendes, erdő közeli környezetben eladó egy 67 m²-es, 1+2 szobás, jó állapotú téglaépítésű lakás. Az ingatlan la...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54797798)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, a Nagytemplom szomszédságában, 55 nm-es, 3. emeleti, nappali+hálószobás felújított lakás eladó! Jellem...
63 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67322798)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskerti városrészén 54 nm-es, 3. emeleti, 1+2 fél szobás lakás eladó! Jellemzői: - két liftes, folyamatosan karb...
58 500 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87446246)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában új építésű, 40 nm-es, nappali+1 hálószobás, 4. emeleti, 16 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jell...
67 193 000 HUF
1 722 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (16423953)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, 40 nm-es, nappali+hálószobás, új építésű, 1. emeleti, 3 nm-es loggiával rendelkező lakás eladó! Jellem...
62 190 500 HUF
1 554 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44994287)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Belváros, 47m2-es, IV. emeleti közepes állapotú lakás. Debrecenben a Salétrom utcában, komfortos társasházi lakás e...
49 000 000 HUF
1 042 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (79258725)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden a Lugas utcában, 10 szintes, liftes társasházban, 2. emeleti, 52 m2-es, 2 szobás, lodzsás, panel lakás eladó. A társa...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal