Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (35523143)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 szobás, erkélyes, napfényes lakás liftes t...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54293177)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, csendes helyen nagy lakást keres? Megtalálta! a 103 nm-es lakás a Gyenes téren található, minden közel ...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (55643923)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. a 73 m2-e...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (73245552)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (81574175)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emeleti...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32324737)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54355279)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75472332)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik sa...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (62337474)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57933465)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Történelmi Belvárosában kétszobás, földszinti lakás eladó! *Anna utca-közel a nyüzsi, mégis csendes helyen, *96-os, azaz n...
47 900 000 HUF
1 140 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (52342435)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74365177)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Selyemréten 55nm-es, 2 szobás lakás eladó. Ez a teljeskörűen, prémium minőségben újjászületett otthon, csak arra vár, hogy bekö...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (32192773)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Kecskemét belvárosában 62 m² alapterület 2 szoba Erkélyes Napfényes lakás Liftes társasház 7 emelet Tágas, v...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (54389399)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, energikus lakás új tulajdonosát keresi a Ceglédi útonEladó egy első emeleti, ízlésesen kialakított, nagy nappali + ét...
56 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (28527229)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Találja meg álmai otthonát Kecskemét belvárosában! Eladó a város szívében, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 m²-e...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43389336)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes, 2. emeleti, nettó 72, 4 nm-es lakás Kecskeméten a Vacsi közben egy 2002-ben épült társasházban. Az in...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59954565)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Az...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (79478814)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön, a Penny üzlettől mindössze néhány perc sétára kínálunk megvételre egy második emeleti, teljes berendezéssel eladó, ...
42 100 000 HUF
738 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (24471128)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó akadálymentesített, patakparti lakás Eger belvárosában, liftes társasházban - azonnal költözhető! Belvárosi, patakparti...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (75425674)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 100 000 HUF
738 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal