Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (23733757)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! a Kossuth Lajos utca egyik panelprogra...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (43773423)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hevesi tégla lakás hirdetés (24533492)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes, felújított lakás parkra néző kilátással Hevesben Első lakáskeresőknek, családoknak vagy pároknak ajánlom ezt a 54 m...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (72345527)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Városkapu közelében, ! ! Csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű 37nm-es, teh...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49237656)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Azonnal költözhető! ! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kíná...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75647335)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (44472779)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Dabas városközpontjában, egy nyugodt és rendezett társasház első emeletén kínálok ...
56 990 000 HUF
949 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (47232148)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! Pakson, a lakótelepen, 48 nm-es lakás eladó! AZ ÉPÜLET: -4 szintes, szigetelt tömbben lévő társasházi épület 4....
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44764355)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros infrastrukturálisan ellátott részén, 64 m2-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, teljes körűen felújított lakás...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (92865687)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Biztos tulajdon ma, stabil érték holnap. Eladó Győr jó elhelyezkedésű részén egy 46 m²-es, 1 szobás inga...
25 000 000 HUF
543 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24494397)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Miskolcon Győri kapu, kiváló elhelyezkedésselMiskolcon, a Győri kapu közkedvelt városrészén eladásra kínálunk egy 3...
23 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44467864)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Stílusos, teljesen felújított 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó Selyemréten! Az ingatlan teljes körű felújításon esett át minden ú...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39375935)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti, 41 m²-es, 1 szobás, erkélyes lakás. 41 M² alapterület 1 szoba Erkély eme...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (51937647)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a közkedvelt Rávágy téren kínálunk eladásra egy 3. emeleti, 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (54764576)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó lakás Eger kedvelt városrészében - Felsővárosban! Eger egyik legnépszerűbb...
44 000 000 HUF
676 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (67263399)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, felújított, azonnal kiadható tetőtéri lakás Egerben, kiváló lokációval! Eger közke...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (37445945)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (98445812)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó praktikus és kényelmes lakás Adyváros szívében! Az ingatlan 55 nm-es, 2+1 félszobás elrendezéssel kiváló lehetőséget kí...
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (58533799)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Kisbácsa szívében, csend, tér és lehetőség egy helyen! Győr egyik legkeresettebb, családi házas övezetében...
64 900 000 HUF
669 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (63246371)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal