Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83633413)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35453857)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan egy kedvelt...
59 500 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87464195)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37392139)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95893432)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47474837)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi, otthonos lakás garázzsal Debrecen, Mester utca Debrecen belvárosközeli részén, a Mester utcában eladó egy 48 m²-es, ...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34621864)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúszoboszló központjához közel modern, azonnal költözhető állapotban Képzeld el, hogy egy forró nyári napon lesé...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38997134)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (85224511)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33535397)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79523727)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (22227469)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (27296271)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (43996366)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Árcsökkenés: -5mFt! Paks városának egyik legkülönlegesebb épületében kínálunk eladásra egy kétszintes, udvari kapcsolattal ren...
69 900 000 HUF
537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (43392437)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valósítsd meg biztos befektetésed vagy városi otthonod Debrecen belvárosának közelében! Debrecenben, a Barna utcán, a belváro...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (72875439)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks, Pollack Mihály utcában 3 szobás lakás ELADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban, teljesen bútorozva és gépesítve,...
51 500 000 HUF
830 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (92863699)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Paks, lakótelep központjában első emeleti két szobás lakás ELADÓ! Az első emeleten elhelyezkedő 48 m2-es lakás, a képeken láth...
41 900 000 HUF
872 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93495385)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal