Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29734737)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 M²-es földszinti egyszobás lakás eladó a XIII. kerület, Frangepán utcában, amely igény esetén kétszobássá alakítható. A la...
55 500 000 HUF
1 460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53554817)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93789922)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2. 5 Szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapot...
52 900 000 HUF
826 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33737633)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54243996)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztás...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96881975)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (79948254)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. A 73 m2...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33936843)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros kedvelt részén eladó egy 54 nm-es, teljes körűen felújított lakás. a tulajdonos külföldre költözik, így most egy...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86959674)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43175424)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan otth...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (33333923)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon vagy befektetés? Tiszaújvárosban most mindkettő lehetséges! Zöldövezeti nyugalom, mégis minden elérhető közelségben Tisz...
19 500 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (41574883)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas otthon, kilátással – 3 szobás lakás a Szentpéteri-kapuban! Miskolc egyik legpraktikusabb részén, a Szentpéteri-kapu elej...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77753944)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Malomszög utcában, egy liftes társasház 9. emeletén várja új lakóját ez a teljes körűen felújított, 35 m²-es lakás. Miért fo...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47159175)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94523935)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában, polgári ház földszintjén, tulajdoni lap szerint 76 nm-es, a valóságban kb. ...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (94474236)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros, corvin sétány, metro vonalak, parkok, iskolák, óvodák, minden KÖZELBEN. Remek elhelyezkedéssel bíró, jó állapotú Szig...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (54436782)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves megye, Eger, Felsőváros, 37m2-es lakás eladó. a teljeskörűen felújított ingatlan egy négyemeletes panel épület, rendezett...
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (95689845)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
GYőr-Moson Sopron vármegyében Jánossomorja központjában épül 13 lakás és 2 üzlethelyiség modern, átgondolt műszaki tartalommal,...
43 984 200 HUF
977 426 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (33373348)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 964 000 HUF
964 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (71235225)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2