Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72455975)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! Budapest belvárosában, a VIII. kerületben eladó egy földszinti, napfényes lakás, amely akár kétszeres ho...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (45884582)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Kaposvár eladásra kínál kaposvári társasházi LAKÁST. A lido home Kaposvár által kínált lakás jellemzői: Eladó felú...
16 990 000 HUF
253 582 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonalmádi panel lakás hirdetés (14292554)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi panellakást Balatonalmádiban! Fő jellemzői: -A 3. emeleti l...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (46269585)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő 42 nm-es lakás szokásjog alapján használt k...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31432464)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73473113)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54944233)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás téglaépít...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (96723922)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68375438)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XIX. kerületében, Kispesten központjában, 10 emeletes szigetelt panelház, 6. emeletén, egy 53 nm-es, 1+2 félszob...
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (25383574)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180080 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Világos, fiatalos t...
67 900 000 HUF
1 113 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (62447893)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179931 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Aranyhegyi nyugalom...
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34783279)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175250 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 60 négyzetmét...
63 900 000 HUF
1 101 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (64187966)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (77954756)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179428 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Belvárosi, földszin...
34 999 999 HUF
1 060 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (84843963)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínáljuk ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, 56 m²-es + 24 m² galériás lakást Kaposvár belvárosában, remek infrastr...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47968348)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (31636346)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41777425)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés vagy első saját otthon a belváros szívében! Eladó a VIII. kerületben, a Népszínház utcában egy frissen felújí...
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52437395)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 600 000 HUF
2 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343828)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
41 800 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal