Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Hévízi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38642728)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Hévízen eladó egy 2+ 2 félszobás 2. emeleti laķás, vagy budapesti lakásra cserélhető. A lakás felújított. Az ablakok műanyagr...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37127234)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Szabadtéri színház közelében, harmadik emeleti, 73 nm-es, nappali plusz 2 szobás, lakás eladó. A lakás tégla ép...
66 900 000 HUF
916 438 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (49578874)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kaposvár belvárosában, az Ady Endre utca és a Berzsenyi utca ölelésében egy csendes, belső részen kínáljuk megvételre ezt a jó ...
39 000 000 HUF
672 413 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (24584352)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XXII. kerületben a Háros utcában, zöld parkos környezetben, emeleti, nyugati fekvésű, másfél szobás, közepes állapotú, erkélyes...
61 900 000 HUF
1 238 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (23541376)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely belvárosában, a sétálóutcától egy sarokra elhelyezkedő közös udvaros társasházban található, utcafrontra néző, ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (38677913)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fedezze fel Győr Marcalváros II. Csodás lehetőségét, ahol egy eladó panellakás várja új tulajdonosát. Az ingatlan irányára 48 5...
48 500 000 HUF
915 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53853322)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 1. emeleti, 2 szoba + nappalis, erkélyes lakást, amely jelenleg bérb...
64 990 000 HUF
1 120 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97578573)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Hímes városrészben négylakásos társasházi lakás eladó! - Tégla építésű társasház - első emelet, tul. Lap szerin...
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (74728522)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsai kincs! 2 Szobás-2 erkélyes lakás a keleti városrészben, ideális otthonnak, befektetésnek egyaránt! Nagykanizsa f...
34 990 000 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (71326799)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény egyik legkedveltebb és legértékállóbb városrészén, a Belvárosban, eladásra kínálok egy 6 lakásos, modern társas...
60 600 000 HUF
1 346 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (84379322)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tárnokon eladó kétszintes lakás saját használatú kertrésszel és terasszal Tárnok csendes részén kínálunk megvételre egy kb. 70...
45 000 000 HUF
608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24821248)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 47 m² + 10 m² galériás, szoba + leválasztott háló kialakítású, első emeleti, gázkonvektoros lakást Erzsébe...
64 900 000 HUF
1 380 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (31139474)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpalotán, a Tési-domb városrészben eladó jó állapotú, részben felújított, D-i tájolású, 54 m2-es, erkélyes, 2 szobás panel la...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37721723)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Vasvári Pál utca környékén eladó egy 64 m²-es, 2 szoba + nappalis, 3. emeleti lakás, szigetelt társasházban. A...
52 500 000 HUF
820 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23818437)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladó egy azonnal birtokba vehető, 57 m²-es, 2 szobás, erkélyes, földszinti lakás szi...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72547355)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Hímes városrészén, a Városmajor utcában eladó egy 62 m²-es, 2+1 szobás, első emeleti lakás. A lakás műanyag nyílás...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (29314577)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győrménfőcsanak rendezett, jól megközelíthető, csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a 662 m²-es telken elhelyezkedő, négylak...
65 900 000 HUF
890 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (89974979)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmodj nagyot, költözz modern tetőtéri otthonba győr-szabadhegyen! FIATALOS, praktikus és mindenre nyitott lakás vár rád! Ha ...
47 900 000 HUF
638 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73927458)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Pápán – azonnal költözhető, felújított lakás a Vajda Péter lakótelepen! Eladó Pápa egyik közkedvelt részén, ...
33 000 000 HUF
702 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (77339398)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyöngyös egyik kedvelt részén, a Csalogány utcában, eladó egy 59 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan egy rendezett tár...
48 890 000 HUF
828 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal