Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (33423634)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kuckó Siófok belvárosában! Tökéletes első lakásnak, fiatal párnak, de befektetésnek is kiváló választás, egész évben ki...
61 500 000 HUF
1 182 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (93778245)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Széchenyivárosban egy 34 nm-es, első emeleti, erkélyes lakást, amely felújítást igényel, így új tulajdonosa sa...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (32333544)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüreden, Kéki utcában eladó 2 szobás, felújított LAKÁS Ingatlan jellemzői: - szilikát falazat - az épület szigetelése ...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75136737)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában, Sólyom utcán, 58 nm-es, Első Emeleti, Nappali+2 Szobás, Kilépővel Rendelkező Lakás Eladó. Szigetelt...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (77883994)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Belvárosban, Kossuth utcában, Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes, Földszinti, 57 nm-es lakás szigetelt, ...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34749639)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, liftes társasházban kínálunk megvételre egy 61 nm-es, tégla építésű lakást. Az ingatlan elrendezése praktikus: 2 ...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (45734688)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 52, 5 millió FtTel: +36 20 926 8433 Belváros közelében, erkélyes, 64 nm-es, nappali + 2 szobás lakás eladó Nyíregyháza belv...
52 500 000 HUF
820 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (59935972)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Leírás Szeged Újszeged városrészben, az Erzsébet liget szomszédságában, csendes, parkosított környezetben, a Korondi utcában, ...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (34649339)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen – Vénkert, Malompark közelében | 71 nm-es, világos, azonnal költözhető lakás ELADÓ! Debrecen kedvelt városrészében, ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (39143999)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 81 m²-es, háromszobás, 2024-ben felújított, modern kialakítású ingatlan Angyalföld csendes részén, a Forgách utcában. Fo...
59 900 000 HUF
739 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (43544135)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 3 fél
Baján, az Alvégi városrész kedvelt részén kínálunk megvételre egy 78 m²-es, kétszintes lakást egy 2003-ban épült, rendezett tár...
45 800 000 HUF
587 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (85378263)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja belvárosától kb. 1. 5 Km-re, az Aldi közelében, egy 6 lakásos társasház 1. emeletén kínálok megvételre egy 68 m²-es, napfé...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (44781263)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján, rendezett városi környezetben kínálok eladásra egy 54 négyzetméteres, két szobás, részben felújított panel lakást, amely...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (41719428)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 42 nm-es, 3. emeleti, 2 szobás a 3%-os hitelre is alkalmas lakást Mosonmagyaróváron. Az ingatlanhoz tartoz...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Algyői panel lakás hirdetés (93476241)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Algyőn, kiváló elhelyezkedésű, loggiás lakás saját garázzsal eladó! Eladásra kínálunk egy 2. emeleti, loggiás lakást Algyő sz...
47 500 000 HUF
879 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (31283936)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó világos, felújított lakás a x. kerületben, kiváló közlekedéssel! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Budapes...
60 900 000 HUF
1 242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (72483323)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIX. kerületében, kiváló tömegközlekedéssel és ellátottsággal rendelkező részen eladó egy jó állapotú, 59 m²-es, 1+2 f...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (78313673)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pesterzsébet központjában lévő, azonnal költözhető, rendezett, zárt kerttel rendelkező, erkélyes társasházi LAKÁS A lakásban a...
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?