Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74394274)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56549734)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79539277)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32772733)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találh...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24897247)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak utcák, ahol nem csak lakni lehet, hanem jól élni. a Szekszárdi utca pontosan ilyen. Egy olyan városi mikrokörnyezetben k...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (84443524)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerület...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (87679222)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét a Széchenyivárosban 62 m-es, 2 és fél szobás, 4. emeleti, erkélyes lakás eladó. Főbb jellemzők: - 4. emelet nem zá...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (52487483)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (91536457)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét – Hunyadiváros 48 nm-es, erkélyes tégla lakás garázzsal eladó! Az ingatlan egy körfolyosós társasház 1. emeletén ta...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44394353)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, 68 m²-es lakás garázzsal Kecskemét belvárosában – ELADÓ! Kecskemét közkedvelt részén, Máriavárosban, rendeze...
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (49384744)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszintes lakás garázzsal, tárolókkal és saját zöld kerttel Fót csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy kiváló ...
67 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (39195649)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás jó elhelyezkedéssel Salgótarjánban! Salgótarjánban, a Vásártéren kínálunk eladásra egy 54 m²-e...
17 900 000 HUF
331 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai egyéb lakás hirdetés (52984776)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kistarcsa városát a zöld övezetek, a nyugodt, családias hangulat, valamint a kiváló közlekedési lehetőségek jellemzik. a város ...
70 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (61478345)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
43 900 000 HUF
878 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (87428461)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán eladó egy szuper, 2 erkélyes lakás – akár 3%-os osp hitelre is! Ha egy jó elhelyezkedésű, saját ízlésedre szabható laká...
35 500 000 HUF
669 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (79891489)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 nm-es, kétszobás lakás Ajka központjában – tökéletes első otthonnak! Ha fontos számodra, hogy a város szívében lakj,...
41 990 000 HUF
777 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (77456432)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35343866)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54474253)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal