Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43116496)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 64 m2-es, 3 szoba + hallos, 3. emeleti erkélyes lakás, Tatabányán, a Gál István lakótelep egy nagyon nyugodt részén, ...
43 500 000 HUF
679 687 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (87354494)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújváros belvárosában, a Városháza téren kínálok megvételre egy 3. emeleti, másfélszobás, 45 m²-es, erkélyes téglalakást. ...
29 500 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi tégla lakás hirdetés (47329436)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű otthon saját UDVARRAL! Otthon Start hitellel is megvásárolható! Teskánd csendes, családiházas lakóparkjában 2024-be...
60 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (44584355)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kétszintes otthon – azonnal költözhető, igényes lakás teremgarázzsal! Eladásra kínálunk egy 2005-ben épült, kiváló ál...
57 800 000 HUF
1 179 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (13973292)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pakson egy első emeleti lakást. A 48 m2-es panelban napfényes nappali, különnyíló hálószoba, közlekedő, kony...
41 990 000 HUF
874 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77644174)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal! Az ingatlan 49 m², jelenleg 1-szobás, de igény szerint á...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui panel lakás hirdetés (33783497)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panel lakás Berettyóújfalu központjában! 0630/749-88-26 Egy 54 m²-es, 2 szobás, napfényes lakás vár rád egy rendezett, ...
42 500 000 HUF
787 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (69398244)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűt...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (69934243)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Élet a város felett, távolban egy kecses templomtorony, alattunk zöldellő lombkoronák, panoráma egy családi házas övezetre, a k...
54 990 000 HUF
886 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (44125532)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétszintes lakás eladó Fóton – garázzsal, tárolókkal és saját kerttel! Eladó egy kiváló elrendezésű, kétszintes lakás Fót cse...
67 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34479875)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra 57 m2 hasznos alapterületű + 15 m2 terasszal rendelkező, nappali + 2 félszobás első eme...
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (53937224)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Sas utca, 52 m2-es lakás eladó! a napfényes ingatlan, egy négyemeletes, szigetelt téglaépület 2. emeletén, r...
45 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (73839484)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, maklári hóstya, 54 m2-es, jó állapotú lakás eladó. a fiatalos ingatlan egy négyszintes társasház rendezett l...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (64959333)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (72253934)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Felsőváros kedvelt részén eladó egy jó állapotú, 2 szobás lakás! **** Eladó Szeged városában, Csongrád-Csanád vármegyében,...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal