Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Ukki tégla lakás hirdetés (83734393)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál tégla lakást Ukkon. Az Ingatlan Presszó által kínált ukki lakás jellemzői: - Sümegtől 9 k...
9 900 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői tégla lakás hirdetés (64249332)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi sorházi lakást Balatonfűzfőn! Fő jellemzői: -Balatonfűzfő n...
67 000 000 HUF
881 578 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Herendi tégla lakás hirdetés (93829487)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Herend közkedvelt, csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre egy 27 m²-es, földszinti garzo...
34 900 000 HUF
1 292 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76829234)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerület Magdolna negyedben, a Teleki László téren eladó egy kiváló adottságú, 2 szobás, jó állapotú, csendes, 50...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33634792)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc frekventált részén, az Avason, a Testvérvárosok útján eladó egy 53 nm-es, két éve teljes körűen felújított, rendkívül é...
33 400 000 HUF
630 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (78945529)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175250 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 60 négyzetmét...
63 900 000 HUF
1 101 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (88312481)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #170809 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó teljeskörűen ...
43 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (93666438)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178102 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosában...
39 000 000 HUF
795 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (84415793)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (28969258)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 45 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén, saját terasszal és külön bej...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (32498384)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45273813)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szigetelt társasházban eladó egy 1. emeleti 49 négyzetméteres, remek...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (74535753)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28183433)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES. Eladásra kínálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci ut...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74644747)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 103 nm-es lakás a Gyenes téren található, minden közel van, ami a mindennapi kényelmes élethez szükséges. Hatalmas fák a társ...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (33343494)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalomban Új építésű lakások szép új környezetben - 2026. II. Félévi ÁTADÁS! Hegyeshalomban közel az osztrák és szlovák ...
41 180 000 HUF
1 083 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (73247494)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 820 000 HUF
1 150 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (99479932)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium lakások Hegyeshalomban már leköthetők! Hegyeshalom új lakóparkjában épülő, 18 lakásos társasházi projekt,...
46 600 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (44973324)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 850 000 HUF
996 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (88432468)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a