Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26256732)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49386984)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás a Mázsa tér közelében 30 millió alatt! Eladó egy 26 nm-es, 2. emeleti garzonlakás Budapest x. kerületének G...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35347134)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. -Kerületében a Horváth Mihály tér közvetlen szomszédságában a Német utcában, egy hangulatos szép társasház földszin...
59 900 000 HUF
2 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31343244)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. -Kerületében a Horváth Mihály tér közvetlen szomszédságában a Német utcában ELADÓ egy hangulatos szép társasház fö...
69 900 000 HUF
2 688 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (19956251)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91326333)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (89762495)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Rókus városrészében tulajdonostól eladó egy tégla építésű társasház 3. emeletén lévő 73 m2-es, 2 szobás, jó állapotú lak...
68 000 000 HUF
931 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79633164)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Központi helyen található, tégla építésű, részben felújított lakás eladó! Szerethető! Mert . . . Közelben a lidl, spar, pizz...
29 990 000 HUF
588 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18767279)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás, nagy konyhás, külön fürdő és wc. Járólap és lamin...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36453352)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás lakás, egy rendezett, 4 emeletes panel társ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79676727)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörű, békés otthon, a nyüzsgő belváros kellős közepén? Tágas, világos, jó elrendezésű lakás, alacsony fenntartási költsége...
67 450 000 HUF
832 716 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (52354762)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan, amelyet most bemutatunk Önnek, egy 57 négyzetméteres, 2 szobás lakás. a lakás első emeleti. Azonnal költözhető áll...
66 900 000 HUF
1 079 032 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73337752)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, az Izabella utcában, közvetlenül a Magyar Színház szomszédságában kínálunk megvételre egy földszinti...
68 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (65461534)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy modern 40 m²-es, kétszintes, újszerű állapotú lakás, letisztult stílussal. Az alsó szinten található a konyha - étke...
42 900 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (28424728)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Kristály téren kínálom eladásra ezt a földszinti lakást! Adatok: -nettó 62 négyzetméter -2 ...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (95178362)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás sopronban, a lővérekben – EGEREDI-DOMB  Sopron erdős, dombvidéki városrészének, a Lővérek délkeleti szélén, az...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (25336354)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Örökösföld városrészén, a Szalag utcán eladó egy 83 nm-es, nappali + 3 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan egy szi...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (98577487)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalason, a belváros, és a kertváros találkozásánál, a Mártírok útján, 6 lakásos társasház ...
42 000 000 HUF
477 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (99563746)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szegeden, az új híd szegedi hídfőjénél egy 33, 54m2-es, a tulajdoni lap szerint lakásként bej...
31 500 000 HUF
954 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (93254113)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Újkerti városrészén, csendes környezetben eladó egy 71 m²-es, nappali + 2 szobás (összesen 3 különnyíló szo...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal