Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54342842)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecenben a Böszörményi úton! Füredi kapu környékén eladó egy 56 m2-es, két szobás tégla lakás, amely elosztásá...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai egyéb lakás hirdetés (37743378)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Orosháza külterületén, Békés megyében egy különleges hangulatú, 71 nm-es társasházi lakás, amely egy nyugodt, természetkö...
29 000 000 HUF
408 450 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (13494732)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (58628433)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten, a Reile Géza utcában eladó egy VIII. emeleti, 61 m2-es, szép állapotú, erkélyes lakás, liftes lépcsőházban! Jell...
63 500 000 HUF
1 040 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (26324269)
89 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jelentős ÁRCSÖKKENÉS! ! ! 41. 590. 000, - Ft helyett 38. 450. 000, - Ft Földszinti, 2, 5 szobás, részben felújított lakás el...
37 590 000 HUF
637 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (92352157)
89 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon, szigetelt, fűtés korszerűsített liftes házban, VII. emeleti, 40 m2-es, 1, 5 szobás, szinte teljesen felújított lak...
31 850 000 HUF
796 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (64342353)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés -28. 750. 000, - Ft helyett 27. 950. 000, - FT Ez az ingatlan ideális lehet lakásnak, irodának vagy akár vállalkoz...
27 950 000 HUF
517 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34887726)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét kedvelt városrészében, Belváros peremén kínálunk megvételre egy 72 m2;-es, 3 szoba + gardróbos, 3. emeleti lakást, át...
66 500 000 HUF
923 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95475452)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 m2-es, kétszintes, 3 szobás lakás Kecskemét Belvárosában! Közel mindenhez, 3 perc sétára megtalálható buszmegáll...
68 600 000 HUF
1 055 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67941933)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 m2-es, kétszintes, 3 szobás lakás Kecskemét BELVÁROSában! Közel mindenhez: 3 perc sétára található buszmegálló, ...
68 600 000 HUF
1 055 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14795588)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 600 000 HUF
1 055 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33347745)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 600 000 HUF
1 055 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (94323234)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok belvárosához közel, erkélyes 2 szobás lakás eladó! Siófok egyik kedvelt, központ közeli részén kínálunk megvételre - v...
55 500 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27717931)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi 2 szobás lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is! Budapest belvárosában, a VIII. kerület közkedvelt Magdolna negye...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31823613)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-e...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98273353)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37283573)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Kertváros Maléter Pál útEladó panelprogramos, szigetelt ház 3. emeletén egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás. Műanyag...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (81637447)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (33296929)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34653642)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belváros közelében a Szegfű utcában eladó egy felújított 55 nm alapterületű magas földszinti lakás. Az ingatlan főbb...
68 500 000 HUF
1 245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal